Snijeg pade na behar na voće...

Snijeg pade na behar na voće...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo i ja se danas jedva nekako sa lancima probio do grada hehe cistili su al bolje da nisu. sve sam gledao kad cu nesto odvaliti al sreca nije nista bilo hehe

 
Član
<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/Ejjl5YdshqI" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Nije quattro
 
Član
Sta je ovo u HN zupaniji ocistili puteve i zabranili voznju auta osim policije i hitne i to :icon_question:
 
Član
moja 80-tka je bila neupotrebljiva na snijegu ;)

Franki je napisao(la):
Sta je ovo u HN zupaniji ocistili puteve i zabranili voznju auta osim policije i hitne i to :icon_question:

nisu očistili puteve zato su i zabranili ;) jer seljaci podju i vide da nemogu i samo elegantno zaključaju auto na sred ceste i odu... e onda kad naleti grtalica gdje će i nek tako u svakoj ulici bude po jedno auto to je jebada
 
2429128_460s.jpg
 
Član
opala... jos jedan 9gager... jesu vala bili navalili na 9gag ovih dana... svaki 5-ti post o Sarajevu.. :icon_smile:
 
Član
:lol: :lol:

Evo meni ocistili ulicu veceras, zaglavila se bila grtalica ovdje koliko je snijega bilo a na ravnom skroz. Pa smo je otkopavali, ima zadnji pogon, al 4 tocka :D Sutra odlopatam 10-ak metara i mogu i ja Saxom u voznju, danas vise ne mogu nista, umoran sam :icon_biggrin: Al je predobro, bar u Sa :cool:
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
:lol: :lol:

Evo meni ocistili ulicu veceras, zaglavila se bila grtalica ovdje koliko je snijega bilo a na ravnom skroz. Pa smo je otkopavali, ima zadnji pogon, al 4 tocka :D Sutra odlopatam 10-ak metara i mogu i ja Saxom u voznju, danas vise ne mogu nista, umoran sam :icon_biggrin: Al je predobro, bar u Sa :cool:

Dok ti sutra odlopatas novi ce pasti javljaju :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top