Snijeg pade na behar na voce :D

Snijeg pade na behar na voce :D

Član
Sanski Most: Muškarac preminuo od posljedica smrzavanja
Jedna osoba je smrtno stradala u ponedjeljak od posljedica smrzavanja u selu Dabar, općina Sanski Most, potvrdio je za portal Klix.ba komesar policije Unsko-sanskog kantona Marijan Šimić.

Policija je o ovom slučaju obaviještena u ponedjeljak oko 11:20 sati, nakon čega su na mjesto događaja izašli uviđajna ekipa policije i dežurni tužilac, kao i ljekar koji je samo mogao konstatirati smrt muškarca.

Utvrđeno je da se radi o Branku Miljušu (1963.), koji je bio nastanjen u zaseoku Miljuši kod Dabra. Građanin koji je pozvao policiju tijelo je pronašao u snijegu na putu prema selu Dabar.

Ovo je treći slučaj smrzavanja ove zime u BiH, tokom vikenda su kod Banje Luke uslijed smrzavanja preminule dvije osobe. :icon_exclaim::icon_exclaim:
 

OmO

Član
U Tuzli pada al jedva nesto :icon_biggrin:

pokitd54e85f13dd6a855aa8.jpg
 
Član
Samo da hoce napadati, da tramvaji stanu, pa da sa razlogom onda ne idem na fax
:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Drifto bi i ja da imam čime, a neda mi se ići u bugojno, strah me da ne zapadnem, pa necu moc doci u ponedjeljak na parcijalu :D
 
Član
ono je Lupo koliko sam ja uspio primjetit, meni uopce nije jasno kako je ono izveo jer je bankina skoro netaknuta
 
ArminM je napisao(la):
ono je Lupo koliko sam ja uspio primjetit, meni uopce nije jasno kako je ono izveo jer je bankina skoro netaknuta

felge su od audija 100%, a i stopke pa po tome mislim da je A3, al nebitno... ali kao sto kazes, kako je ono uspio "izvesti"... vjerovatno ga je brzina "podigla" pod uticajem teskih vremenskih uslova... kod nas u Konjicu pada punom parom, snijega ima koliko hoces, moj savjet da se ne sjeda za volan ako se nema neke velike potrebe...

danas je u blizini moje kuce vojni kamion udario u pug 207... pokusao bez lanaca izaci uz jednu stranu koja ima krivinu i u po strane proslajdrao i skroz nazad se klizao i pravo u puga udari... cijeli prednji kraj mu je slupao kao da je udes imao... policija koja je bila na uvidjaju, kad su zavrsili kazu: "idemo ima jos jedan se slupao"... tako da je situacija za voznju opasna pravo..... pazite se ;)
 
Ovo ti je lupo 100001% ;) Samo kako je uspio preletiti bankinu i ovako se zabosti:lol::lol:

Ma treba pazljivo, mada mozes ti paziti a drugi da za*ebe.:lol:
 
Član
Kod mene danas dug dan :)
Doboj - Sarajevo 2 sata
Sarajevo - Mostar Malo vise od 2 sata. Al sam bio ko na iglama. Jebes auto ako nemas dobre gume...
 
Top