Snijeg pade na behar na voce :D

Snijeg pade na behar na voce :D

Član
FirellesMonster je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
ono je Lupo koliko sam ja uspio primjetit, meni uopce nije jasno kako je ono izveo jer je bankina skoro netaknuta

felge su od audija 100%, a i stopke pa po tome mislim da je A3, al nebitno... ali kao sto kazes, kako je ono uspio "izvesti"... vjerovatno ga je brzina "podigla" pod uticajem teskih vremenskih uslova... kod nas u Konjicu pada punom parom, snijega ima koliko hoces, moj savjet da se ne sjeda za volan ako se nema neke velike potrebe...

danas je u blizini moje kuce vojni kamion udario u pug 207... pokusao bez lanaca izaci uz jednu stranu koja ima krivinu i u po strane proslajdrao i skroz nazad se klizao i pravo u puga udari... cijeli prednji kraj mu je slupao kao da je udes imao... policija koja je bila na uvidjaju, kad su zavrsili kazu: "idemo ima jos jedan se slupao"... tako da je situacija za voznju opasna pravo..... pazite se ;)

Ja tačno druže ne znam živimo li ja i ti u istom Konjicu? Snijega ima maksimalno 15-ak cm u gradu i oko grada,ceste su očišćene,moj Opel izlazi svugdje,od Glavatičeva pa do Bradine.
 
haha pa kroz grad je ocisceno... popni se malo van grada, ne treba puno pa ces viditi pravo stanje :lol::lol: sela odsjecena od svijeta, neociscene sporedne ulice, snijeg vcs padao pravo... ja neznam gdje si ti bio :lol::lol:
 
Član
Ne znam o čemu pričaš,kažem ti Glavatičevo,Spiljani,Gornja Bijela,Džajići,premda Idbru tamo,Buturović polje..Treba li još da nabrajam? Astra s Hankookovim novim gumama svugdje je bila prekjučer,jučer i danas da si ti meni živ i zdrav. ;)
 

IGY

Član
onda ti ne znas voziti jbt
ja sam prosle zime sa puntom od stare svugdje isao nema gdje se nisam popeo i nikad me nije zabacilo osim u slucaju kad barnem rucnu :D
 
Little Dragon je napisao(la):
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
Lupo ili Arosa , nista drugo ;)

Ja maloprije se provozao , guza leta ko da mi je zadnji pogon :D

Punto je haos guzovi mu bas opasno bacaju

Bas , lagan nazad jbg :icon_smile:

IGY je napisao(la):
onda ti ne znas voziti jbt
ja sam prosle zime sa puntom od stare svugdje isao nema gdje se nisam popeo i nikad me nije zabacilo osim u slucaju kad barnem rucnu :D

Brate kod mene su 14ke naprijed 15ke ljetne nazad , zato me i baca , doduse ovo je samo privremeno , dok mi ne legne kesh da uzmem i zadnje , a i ne vozam se plaho , dobro mi je ovo doslo da prosetam.Veceras sam se malo provozao , "izdivljao" i sad sam miran , do sutra :D
 
Isto ko da sam napisao , bacilo me , opalio zavrsio na krovu to u koso ovo ono . Ja samo kazem da se osjeti kako malo guzica leta ja sam po mecavi otisao u vitez i vratio se sa puntom . Kod mene su neke fine zimske gumice
 
Član
emir_89 je napisao(la):
http://www.klix.ba/vijesti/bih/kilometarske-kolone-od-vogosce-do-sarajeva-zbog-snijega-i-manjih-nezgoda/121211014#1

mi cak i na klixu osvanuli :lol:

Ja jutros iz guzve u guzvu od Otoke do Vogosce sati i po vraco se iz trece, i onda kada sam vidio ovu kolonu samo lagano lijevo kraj ambulante pa pored zutih zgrada i dodem pred kucu dobro je poznavat naselje :D


Raja budeli kakvo okupljanje dole na Ilidzi gdje onaj veliki parking ne znam tacno ni sta je, moglo bi se dobro zabaviti sa autom po snjegu ondje, ako nebi prasinari naletili.
 
Little Dragon je napisao(la):
Isto ko da sam napisao , bacilo me , opalio zavrsio na krovu to u koso ovo ono . Ja samo kazem da se osjeti kako malo guzica leta ja sam po mecavi otisao u vitez i vratio se sa puntom . Kod mene su neke fine zimske gumice

Ma to je standardno , na to sam naviko :D
 
Član
men007 je napisao(la):
U Brodu ga ima vec dosta a puteve ciste auta koja prolaze, i evo ja malo prije stigao od djevojke i skrecem kuci i udarim u ogradu, mala nizbrdica pa ulaz i odnese prednji kraj. Sreca sporo vozio pa nije nista strasno malo na haubi i blatobranu.

imao si dejt i sa djevojkom i njenom ogradom,jesi i ogradu izveo :lol:
 
Član
Drajveri Puntaca danas dosao u skolu brat od ovog jednog momka nesto ga trebao i ima punta 1,2 16v sportinga extra mu gume i opet ga zadnji kraj bacio ma da doduse to je on sigurno namjerno kurcio se malo :cool:
 
Član
evo decki jutros u 6:30h kako je bilo relacija b.petrovac - kljuc za nepovjerovati
nx8htx.jpg
 

MTR

Član
da da , kolega me zvao kaze -30 u Petrovcu , reko' nema sanse brate , al vidi ovo :icon_eek:
 
Top