Smrzavanje nafte-goriva

Smrzavanje nafte-goriva

Član
Sad je otac nasuo pun ovog zimskog poso je ostalo ljetno.ja zaboravio nasuti.i evo rade prve brizgaljke al zadnja nije jos pocela
 
Član
Ljudi smrzla mi tecnost za brisace.ostavio sam auto da radi i grijao fenom brizgaljke i crijevo sto ide do haube.
Ima li neko neki prijedlog jos
To je jebeno jarane. Znam iz iskustva. Bio mi jaran iz holandije jedne zime. Seat ibiza, novija. Isto tako smrzne. On sipao vodu

Polijevali vrelom vodom (greska, jer i ona se ohladi i opet smrzne)
Fen
Grijalice

Na kraju smo "raskopali" se do posude za tecnost, i nju tretirali fenom i zagrijanom tekucinom za pranje sajbi. Tad je popustilo

Send via Gameboy Color
 
Član
Eto ja sam otopio.garaza je,ali opet hladno nema grijanja a veliki prostor.upalio ga i ostavio jedno pola sata.a fenom grijao brizgaljke i crijeva od boce pa prema haubi.i sad malo prskao da dodje ova tekucina zimska
 
Član
Onda si dobro prosao. Ma ovaj moj biser da nije vodu sipao, nebi bio belaj. Sama voda, i sve steglo.

Auto na lizingu, jebe se njemu :)

Send via Gameboy Color
 
Član
Ma dobro jasta.mada opet zavisi gdje je boca.a voda je bas smrzla.ovo je mozda malo pocelo da mrzne.i onda ga motor malo ugrije.a crijeva sam ja fenom i tjt
 
Maha ovdje ako se je iko nalago to si ti i onaj Nitro. U ovo što je Nebojsa napisao neću ulaziti al' pravi si se nasao da komentarises i nekoga nazivas lazovom :)
Ma ti si lud. Vi vau vauovci ste najbolji i nema dalje. Takve budale tjeraju raju sa foruma. Dizete vw u nebesa cuj pali na -15 jos mu cd radio 7 sati. Niko nije budala da u to povjeruje jer svaki radio ce izvuci bateriju na tom minusu. Radi takvih zadrtih raja napusta forum. Imate pozdrav
 
Član
Ma ne znam ko to sipa.Ja vodu ne sipam ni ljeti.uvijek je ona tekucina,mada sam sad zaboravio nasuti zimsku
 
Član
6 KM na 50-60l i nema problema !!

5130.jpg


Za brisace nasuo do cepa neku tekucinu deklarisanu na -25 , kad sam ujutru pogledao u boci ko da je pukla petarda , izbilo cep i tako smrzlo .
 
Top