Smrzavanje nafte-goriva

Smrzavanje nafte-goriva

Moze li mjesto dvojke Corrado turbo dizel haha. Uz palenje grijaca 15ak sekundi upali corrado kao mina. I jos akumulator oslabio pre neko vece na -15 radio ostao upaljen od 2 ujutru do 9 ujutru (krs neki sam se upalio al ajd nek svira).

Sent from my SM-G900P using Tapatalk
 
Moze li mjesto dvojke Corrado turbo dizel haha. Uz palenje grijaca 15ak sekundi upali corrado kao mina. I jos akumulator oslabio pre neko vece na -15 radio ostao upaljen od 2 ujutru do 9 ujutru (krs neki sam se upalio al ajd nek svira).

Sent from my SM-G900P using Tapatalk
Ma nema dalje jarane.. Kakav to ti akumulator koristis ? Kamionski ?
 
To možda ti u mercedesu kod mene norm akumulator toplin. Kad je kupljen nzm ja auto kupio pre 2 meseca on bio u autu.

Sent from my SM-G900P using Tapatalk
 
To možda ti u mercedesu kod mene norm akumulator toplin. Kad je kupljen nzm ja auto kupio pre 2 meseca on bio u autu.

Sent from my SM-G900P using Tapatalk
Spejs satl jarane nema dalje.. kako mozete tako lagat nije mi jasno. Na -15 radio cd 7 sati i opet auto upalilo... koliko ti Ah ima akumulator ?
Kod men3 na e46 NOV kupljen prije 10 dana pa ima problema na -20 ujutro sa verglanjem. Doduse upali ali to su kod vas neki specijalni akumulatori majke mi..
 
Član
Maa pali golf zna biti na polju od 6h navecer do 6 h ujutro...akumulator bosch ima mu 2 godine,to je za mene nov akumulator jer sam vartu koristio 6 godina,grijaci dobri,samo filter goriva jos da provjerim mozda i zamjenim i to je to..naspem na pola rezervoara litar benzina i deri..ujutro u 3 sata dam kontakt i kad se lampica ugasi vraim pa ponovo i upalim nikad problema nije bilo...gore je ako u garazi bude pa negdje krenete i ostavite auto preko noci tad vam ledi i brava i vrata svo auto zaledi :D a za novija auta ne bi preporucio benzin,za to postoji tekucina i naravno mjera koliko cega ide :D
 
Član
Ljudi sipaju na gazpromu i stojalo auto 3 dana vani niko nije palio.kaze odmah upali.Ako zaledi zagrijesi filter ili ga promijenis.i onda bi trebali da upali.Kod mene ne mrzne,obzirom da je u garazi.Ali ja bih prije aditiv sipao nego benzin.
A za akumulator kod mene pise na njemu 2009.vjerovatno tad mjenjan.ljetos ostao radio upaljen,cijelu noc svirao u garazi i odmah ujutro upalio i jos ga promijenio nisam.Doduse jest org varta
 
Ja redovno po 8 sati radio drzim upaljen :) skoro svaki dan po 4,5 cak I 6 sati svira I nikad akomulator nije štekao,ako ga radio izvuce koji trosi minimalno struje,nije ni cudo da vam stekaju kod paljenja,kod akomulatora kao I svih vrsta baterija je važna godina proizvodnje,ne dali je nov ili nije,tako da akomulator star 5 godina prodan pod novo nece radit kao akomulator proizveden te godine kad je kupljen,al to je visa znanost već
 
Član
Ljudi vjerovali ili ne.ja sam imao u traktoru 2001 godine.Varta akumulator dosao u njemu.znaci mozemo reci da je polovan.I bio do prije 3 godine.Nikad nije stekao,sve bilo ok.samo jednom kad je stao,onda je stao skroz
 
Ne znam je l specijalni ili nije ali tako je. Na autu novi grijaci, filter goriva, gorivo na nisu sipano u upali normalano, doduse nisu minusi kao u Sarajevu a i akumulator je ja mislim skoro kupljen malo pre nego sto cu kupit auto.

Sent from my SM-G900P using Tapatalk
 
Član
Spejs satl jarane nema dalje.. kako mozete tako lagat nije mi jasno. Na -15 radio cd 7 sati i opet auto upalilo... koliko ti Ah ima akumulator ?
Kod men3 na e46 NOV kupljen prije 10 dana pa ima problema na -20 ujutro sa verglanjem. Doduse upali ali to su kod vas neki specijalni akumulatori majke mi..

Maha ovdje ako se je iko nalago to si ti i onaj Nitro. U ovo što je Nebojsa napisao neću ulaziti al' pravi si se nasao da komentarises i nekoga nazivas lazovom :)
 
Član
Ljudi smrzla mi tecnost za brisace.ostavio sam auto da radi i grijao fenom brizgaljke i crijevo sto ide do haube.
Ima li neko neki prijedlog jos
 
Top