Smart ForTwo - prvo auto

Smart ForTwo - prvo auto

Član
@Yellow
Izvini molim te, ali šta reče pa osta živ? Generalku svaki benzinac na 100 hiljada? Hahahahahaha. :facepalm::facepalm: Niđe veze. To možda važi za ovog smarta.
 
i nije neko auto...drug mi ima istog,u pocetku je bio prezadovoljan a kasnije samo lovu trosi na popravke.Svasta nesto mu crkaje i nije bas jeftino za odrzavati ! za to para se moze naci auh :) dobar dobar autic
 
Član
Zasto ne pogledas Opel Tigru ....Meni dosta ljepsi autic od Smarta jest stariji al švabo je švabo a smart je izrod :p ....
 
Poslednja izmena:
Član
Kako god sretna kupovina i bez kvarova,mozes me i provozati ako budem mogao stati u taj ormaric za cipele :D
 
Član
4 gajbe pive mogu u gepek, a i ugurale su se i 19 curica u autic... ima u onoj konzervi mjesta :D
 
Član
@Yellow
Izvini molim te, ali šta reče pa osta živ? Generalku svaki benzinac na 100 hiljada? Hahahahahaha. :facepalm::facepalm: Niđe veze. To možda važi za ovog smarta.
Haj objasni mi molim te cemu ovaj tvoj komentar... Na temelju cega se pravis pametan...Da nisi ti mozda radio u meecedesu i imao izravan doticaj sa smartom i ovom generacijom benziskih motora u njemu...
 
Član
razmisli dobro o kupovini,bez zalijetanja jer kako kazes hoces auto da kupis i ne namjeravas ga prodavati,zato sve fino pregledaj da se za 2-3 mjeseca ne kajes sto nisi sve fino pregledala,ali kao sto vecina kaze za te pare mozes uzeti ekstra dobro auto,ipak odluka je tvoja ;)
 
Član
Prije kupovine ide u mercedesov servis, to je odluceno.

O kojim to extra dobrima autima pricate, hocu slike :D
 
Član
Haj objasni mi molim te cemu ovaj tvoj komentar... Na temelju cega se pravis pametan...Da nisi ti mozda radio u meecedesu i imao izravan doticaj sa smartom i ovom generacijom benziskih motora u njemu...

Ma na osnovu čega si ti izjavio da svaki benzinac radi generalku nakon 100 hiljada? Niđe veze. Kakvog sad mercedesa spominjes, kad si napisao da to slučaj sa svim benzincima?
 
Član
Imao sam izravan doticaj sa mercedesovim odnosno smartovim servisom, zato to i govorim, ne mlatim praznu slamu. i nije mi jasno sta si me se skacio... proguglaj malo, pitaj nekoga tko ima smarta benzinca staru liniju pa ces vidjeti sto ce ti reci. L.P.
 
Super Moderator
Ako vec mora biti smart ima na visnjiku smart forfour, po meni bolji izbor a izgleda jako fino i ocuvano
 
Top