SM dyno test

SM dyno test

Član
ima i ovaj naki konjeva :D

coyotus bastus je napisao(la):
Vlado Moravek iz Pozege auto ide 11 sec na 402.
Sto Sinisa nisi neutralisao ovog kadju dok si imao priliku.. sad se bori snjim ko ti je kriv :lol:
 
Član
Bravo momci, napredujete u svakom pogledu. Sve najbolje.

Kako reče Daki, pored vašeg profesionalizma i ozbiljnosti, veoma ste ljubazni što vas čini još većim već jeste.
 
Član
Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
svaka cast moci za ovaj poduhvat

max respect!!!!!!!!!!


Sretno u daljem radu i vidimo se uskoro :D
 
Član
Evo malo grafike od 2.0 turbo opelovog motora :D

ovo je bez nitra u 3. brzini mjereno

orginalno taj motor ima 204 ks i 280 nm
a poslije SMa 293 ks i 444 nm

a najzanimljivije je da motor poslije SMa vec na 3800 rpm ima 204 ks a na 4500 rpm ima 280 ks i toliko drzi do 7000 rpm samo se na ovom grafikonu to nevidi jer ovde sam nesto popravljao nize pa nisam je gonio do kraja ali inace izbacuje 280 ks i na 7000 rpm,znaci auto ide bez rupa :)
 
;)
Svaka cast Srdjane,sve vise i vise napredujete...Sto dokazujete da ste vec sad daleko najbolji na nasim prostorima..;)
 
Član
Evo jedan nissan 300 ZX sa skoro 400 KS...

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/A4zyOi4sndY&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/A4zyOi4sndY&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
 
Član
pa neznam spico sta bih ti rekao :icon_twisted:

1 bar koliko ima nissan je granica da bi rekao da je turbak turbak,da je preko 1 bar onda bi bilo OK ali ovako nisam siguran da je nissan turbak :lol:
 
Član
Evo jedan 1.9 TDI 101 ks koji je full stock sa obicnim filterom za zrak i sa katalizatorom uz standard izduv.

Radjen je SM power koji je na ove standard komponente izbacio 142 ks,kad se uradi usis i izduv eto ga na 150 ks :)
 
Član
Meni zao sto nisam ja borislava navukao na tockove... onda sam imao pare al mi Vukas nije dao :icon_mad:

kreten:D
 
Top