SM dyno test

SM dyno test

Član
SM chip tuning Vam sa ponosom predstavlja naš DYNO system za mjerenje snage motora preko točkova.Mi smo prvi u Bosni i Hercegovini koji posjeduju sistem za mjerenje snage a i u širem regionu smo prvi koji imamo potpuno nov sistem koji je proizveden 2009 godine i kao takav garantuje 100% preciznost prilikom mjerenja.
Naš sistem predstavlja zadnju riječ tehnike,proizveden je od strane BAPRO s.r.l. kompanije koja se bavi isključivo razvojem i proizvodnjom dyno sistema i predstavlja sistem koji je najkvalitetniji trenutno na svijetskom tržištu.
Bapro sisteme u svojim fabrikama posjeduju najveći svjetski proizvođači automobila kao što su Ferrari,Lamborghini, Subaru, Alfa Romeo, Fiat, Lancia, Masserati, Seat...
Opremnjen sa navedenim sistemom SM chip tuning je ustanju da vrši mjerenja snage do 800 KS na točkovima i da testira brzine vozila do čak 400 km/h, što su za ostale dyno sisteme nedostižne karakteristike. Poslije svakog mjerenja dobijate isprintan po obrtajima ispis snage,obrtnog momenta,gubitka snage zbog mjenjača kao i max. brzine Vašeg vozila. Srce Bapro sistema je takozvana "Eddy current brake" koja omogućava ubrzavanje na rolerima bez obzira na snagu motora kao i vožnju na dyno sistemu čije trajanje nije vremenski ograničeno.

SM uvijek ide korak dalje i sa ovim sistemom zaokružujemo našu tuning ponudu i sada kod nas možete da uradite sve na jednom mjestu. Naše desetogodišnje iskustvo iz oblasti tuninga ovim sistemom dobija jedan novi oblik koji nam je do sada nedostajao.
www.smchiptuning.com

Napravicemo neke popuste za grupno mjerenje za raju sa foruma,znaci odredimo jednu nedelju,skupimo 10 tak auta i pravac gradiska na dyno.Evo ovde u temi mozete napraviti spisak za prvu turu koje je zainteresovan,inace cijena 2 mjerenja je 120 KM,od te cijene postoje popusti za onoga ko radi remap kao i popusti za raju sa foruma.
Npr. neka najniza grupna cijena za 2 mjerenja bi bila 80 km po autu ako bude 10 auta.
 
Član
Evo danasnjeg mjerenja jednog trkaceg punta sa 1.3 atmosferskim motorom...
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/GQpHGBwFGh8&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/GQpHGBwFGh8&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
 
Član
Koliko para dodje mjerenje? kako se naplacuje ?

To je ovaj Fiat ja mislim ?! Bio je u Ustikolikolini 30 i 31 . 05 kad se brdo vozilo ...
 
Član
Opa super, nema vishe izvaljivanja, provaljivanja, nego pravac gradiska, hehe, svakako puno srece u poslu. Jeste li mjerli broj kadetovih konjica? :icon_smile:
 
Član
@blindery pise ti u prvom postu cijene

svaka cast,drago mi je da ste to postavili,mnogo prije nego je receno,meni rekoste krajem ljeta.
svaka cast jos jednom i samo tako nastavite :)

extra stvar,nema vise pametovanja imam filter imam auspuh i dobio sam 50 konja,skino katalizator jos 50 :)
 
Top