SM dyno test

SM dyno test

Član
ne kontam, ovo je a6 novi 3.0 tdi? sto je ovako spor, ko da je 1.9 tdi a ne 3.0 ja sam ocekivo da ce sad pa sad do 100ke...
 
Početnik
za nekoliko dana stize ispis moje snage sa golfa.

auto nikad dosad nije bilo idealno nastimano sto se tice paljenja, jer nikad nismo ni imali pravu opremu za to uraditi. zato u Tuzli i nije isao bolje od 12.5 (bez nitra). 2007 je bio bolje nastiman nego sada, ali ni tada idealno.

tek sada po prvi put ide na puni potencijal snage.

ovdje cu staviti ispis snage sa valjaka.

hajde da vidimo koliko tko vjeruje u mene, koliko ce, sad kad se totalno nasteluje, imati konja, sta tko misli? :cool: :cool:

EDIT - mislim snage bez nitra, jer sa nitrom se nece mjeriti na valjcima.
 
BHT Ovisnik
ja cu samo rreci puno jer auto je zvijer,u zadnje vrijeme ga i ne vidjam cesto na cesti:cool:
 
Početnik
CoL3-99 je napisao(la):
ja cu samo rreci puno jer auto je zvijer,u zadnje vrijeme ga i ne vidjam cesto na cesti:cool:


ma totalno mi dodijalo i da ga vozam, neznam sta cu snjega. otici cu jos na preostale utrke okolo sad kad ga uradim da nabijem neke punoglavce i neka ga pokraj garaze :icon_biggrin:


ja se osobno nadam 450 ili vise ks i bit cu zadovoljan. plus brdo nitra...
 
Član
HONEY je napisao(la):
CoL3-99 je napisao(la):
ja cu samo rreci puno jer auto je zvijer,u zadnje vrijeme ga i ne vidjam cesto na cesti:cool:


ma totalno mi dodijalo i da ga vozam, neznam sta cu snjega. otici cu jos na preostale utrke okolo sad kad ga uradim da nabijem neke punoglavce i neka ga pokraj garaze :icon_biggrin:


ja se osobno nadam 450 ili vise ks i bit cu zadovoljan. plus brdo nitra...


Svaka ti čast........:cool:

Pokaži levatima kako tata dere guzove :icon_twisted:

400+ konja
 
Početnik
VR6Boki je napisao(la):
Nemojte da ovu temu zachatavamo tim prognozama, tako da :icon_exclaim:


tako da sta? u cem je problem, sutra vec cu mozda postaviti (samo da auto ne bude prenizak za valjaka :icon_biggrin: ) ispis snage sa valjaka.. bas me zanima koliko tko vjeruje da cu imati kad ga namjestim kako treba ;)

mjerenje je sa SM valjaka
 
Član
Back to topic, cuj sta :D

Imas temu o svom autu, komentare, pa tamo pitaj sta ljudi misle koliko ces KS imati :)
 
Početnik
radi vremenskih nepogoda u Gradisci odgadjam stelovanje i mjerenje.. ispis snage postavim nakon sto SM zavrsi sa godisnjim odmorom, ako vrijeme bude nakon toga OK. ;)
 
Top