SM dyno test

SM dyno test

SM chip tuning je napisao(la):
black_devil je napisao(la):
bmc cda filter jel? koje tacno auto bilo u pitanju? dobro je izvukaoo...da je tako mom..hehe..

pa nemogu zbog vlasnika da napisem koje je auto u pitanju ali on sam ako hoce moze da se javi jer ja necu bez njegove dozvole da to objavim.

a tako znaci..bas ga je dobro izvukaoo,taj filter ima srjdan na svojoj golf 5 siva boja :D :)
 
Član
uu svidja mi se :)
cestitke vlasniku i srdjanu,kaze vlasnik otima se auto :D:D
moram i ja doci na dostimavanje ahahah :)
 
Član
black_devil je napisao(la):
SM chip tuning je napisao(la):
black_devil je napisao(la):
bmc cda filter jel? koje tacno auto bilo u pitanju? dobro je izvukaoo...da je tako mom..hehe..

pa nemogu zbog vlasnika da napisem koje je auto u pitanju ali on sam ako hoce moze da se javi jer ja necu bez njegove dozvole da to objavim.

a tako znaci..bas ga je dobro izvukaoo,taj filter ima srjdan na svojoj golf 5 siva boja :D :)

ja mislim da je crveni u pitanju :D :D ovdje
 
Član
jebeno je ovo digunuto, samo ja ne mogu da vjerujem da ovo moze ovako da se vozi a da nema posljedica po turbo..
 
Član
nije ova prepravka za vece brzine i trke po auto putu,turbina je mala i ne moze dugo da drzi ovu snagu na opterecenju i nije pametno dugo vremena ovo drzati na pun gas rezimu u krajnjoj brzini.

Medju ubrzanja u ok jer turbo ipak ima "predaha" i to opterecenje se broji u sekundama a na top speed to mnogo duze traje i mnogo je opasnije to turbo.

Motoru nemoze nista biti na ovoj snazi,mnogo vise ks mogu da podnesu ovi motori ali turbo je "usko" grlo.
 
Član
Svaka vam cast zaista uvjek se zadivim povecanjima snage i nedostatku zalbi na potignuto, jos jednom kapa dole !:icon_smile:
 
Član
175KS na 3700rpm, j*eno :icon_twisted:

Pa koliko to dizne mogu da guraju?? A lamela, kako ona podnosi sve ovo?
Mnogo je ovo snage
 
Član
ono kod mene siroce od turba vidim na garettovom webu da moze gurat 175KS, joooj kako bi se usijavala kad bi je mogao odviti max :D hehehehehe
 
Član
skidam kapu...tdi motor 105 ima dobar potencijal iako turbo ii nije tolko mal posto isti koristi pumpe duse 116 ps.ak se ne varam
 
Top