SM chip tuning DA ili NE ??

SM chip tuning DA ili NE ??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Imam Golf 4 tdi PD 74kw.Planiram chipovati ga sa originalnim SM chipom,pa me zanimaju iskustva ostalih vozaca,da li ima efekta,steti li to motoru i ostalim komponentama.....:icon_question:
 
BHT Ovisnik
uglavnom nista negativno neces naci,oni koji su uradili su prezadovoljni,tko je poslije kupio drugi auto opet je to uradio,uglavnom DA,uradi, da ti skratim muku oko trazenja
 
Član
CoL3 je napisao(la):
uglavnom nista negativno neces naci,oni koji su uradili su prezadovoljni,tko je poslije kupio drugi auto opet je to uradio,uglavnom DA,uradi, da ti skratim muku oko trazenja

Hvala druže na savjetu ;)
 
Član
ja radio na G5 1,9 TDI, presao cca 50.000 km nakon toga, i mogu reci da je to najbolja stvar koju sam uradio na autu..
 
Član
Astra je napisao(la):
ja radio na G5 1,9 TDI, presao cca 50.000 km nakon toga, i mogu reci da je to najbolja stvar koju sam uradio na autu..

Super,jedan razlog više:) Je li se povecala potrosnja ikako?Je si radio bas kod ovih u Gradiskoj SM?
 

MTR

Član
jarane chipuj to odmah , jeftino je i kvalitetno .


pitanje da ili ne chipat kod SM-a ti je isto kao da si pitao jel bolja Skoda Fabia 1,4 od BMW-a M3 ;)
 
Član
MTR je napisao(la):
jarane chipuj to odmah , jeftino je i kvalitetno .


pitanje da ili ne chipat kod SM-a ti je isto kao da si pitao jel bolja Skoda Fabia 1,4 od BMW-a M3 ;)


Ma mislio sam ja uopste da li chipovati,a posto sam po forumima citao da su oni najbolji,u koliko se odlucim dolaze samo oni u obzir :icon_smile:
Uglavnom hvala na savjetu :cool:
 
Član
Super.Hvala ljudi,ipak cu ga chipovati pa sta bude :icon_smile:
naravno samo u SM-u jedva čekam:smajli23:
 
Član
A gdje chipovati? Otici i preci daleki put do Srdjana gore ILI uraditi to kod dilera negdje blize? Znam da je mozda "glupo" pitanje ali opet... Nije mi namjera sputavati necije znanje (dilera) nego pitam samo informativno?
 
Član
Alive je napisao(la):
A gdje chipovati? Otici i preci daleki put do Srdjana gore ILI uraditi to kod dilera negdje blize? Znam da je mozda "glupo" pitanje ali opet... Nije mi namjera sputavati necije znanje (dilera) nego pitam samo informativno?

Otiđi direktno i kod njega uradi...mani se dilera,govorim ti iz iskustva
 
Član
Lexillium je napisao(la):
Alive je napisao(la):
A gdje chipovati? Otici i preci daleki put do Srdjana gore ILI uraditi to kod dilera negdje blize? Znam da je mozda "glupo" pitanje ali opet... Nije mi namjera sputavati necije znanje (dilera) nego pitam samo informativno?

Otiđi direktno i kod njega uradi...mani se dilera,govorim ti iz iskustva
koje je tvoje iskustvo ako nije tajna
 
Član
Mrva je napisao(la):
Lexillium je napisao(la):
Alive je napisao(la):
A gdje chipovati? Otici i preci daleki put do Srdjana gore ILI uraditi to kod dilera negdje blize? Znam da je mozda "glupo" pitanje ali opet... Nije mi namjera sputavati necije znanje (dilera) nego pitam samo informativno?

Otiđi direktno i kod njega uradi...mani se dilera,govorim ti iz iskustva
koje je tvoje iskustvo ako nije tajna

Imaš PP
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top