Slike SR ZIVINICE 21.06.2009

Slike SR ZIVINICE 21.06.2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
ljuboje najjaci
fm3sj9.jpg
 
Bule kamerman,slab!:D


GreenDevil je napisao(la):
V6 cetvorka je EXTRA a zvuk ko u formule.pozz

A stvarno Lov kakav je ono bezobrazan zvuk,nevjerovatno,svi se nesto deru,samo kod tebe duuuubok u pm.:icon_eek: :cool:

E da,sto se tice Ljuboja,znaci mislim da sam prva zrtva onih njegovih siljaka,danas sam porezo nogu na njih i to dobro,krvi je fino krenula.cccc:D

I da,kec je predobar,zaista.
 
Davor_ je napisao(la):
Erol imal slika jebemu da vidimo i ti i faya ste okidali cjeli dan ajd ...

Ma nije mi se danas dalo nikako,dosao sam da se zabavim,ne da radim:)
Jos me i kisa jebavala,a nisam htio riskirat sa haparatom,plus ni paning mi nije isao,ima samo desetak action shot uspjelih,postavit cu kasnije sta valja,treba prvo to malo obraditi,srediti.ima vremena,eto sutra navece postavim.;)
 
svaka cast repi.. golf ne da ide nego leti... ;) ko da ima fiatov motor :icon_smile: jel to jedini mostarac koji je bio na race-u... :icon_question:
a kakve su vam ovo travke i mrginji neki po stazi :icon_confused:
 
Član
trava je stroj bila,kad naleti dvica vr sa cro tablama pokosi sve u desnoj traci al ostade lijeva sa travom,mrsko se organizaciji bilo sageti i pocupat,mogli su zamolit par vozaca,eo ja bi prvi isho sa autom i cupo otvorenih vrata,slicno je to ko čupat prasu.
i like my remus,hvala svima na lijepim rijecima,fali indijancima sto vele "dzaba si jarone metno ote točkove ništa ti to ne iđe" i jos jedna jaka "vidi fraje s pixkom došo da se trka" ahahahhaha il šta ti je ovo 14 puta 2 ahaahahah ludnica brate
tepsija brate fala sto smo te ispostovali sa vw na krovu i p na sajbi
a viper stripes da nisam imo dabogda da bi uspio odvozit ikako,ko auto ide ko k samo huuči ko što jedan reče hahahahah
extra je bilo ba,cirkus zahebancija,samo sendvič u baraci 5 maraka,sitno,trebali smo pekaricu onu prije trke zamolit da dovuku caddy pun kifli i to je to
 
Član
draganova dvica je stvarno....nema dalje....ljepota i vidjet i cut ga....

@lover, zaboravio si se pohvaliti da si ti sad iz sarajeva :D
 
Član
ma vidila viper stripes pa konta viper iz sarajeva,pa to je taj covjek
nego hocel bit jos slika,ja ponio aparat sa punom karticom,al hajd to nego je i baterija prazna bila
a suvozacica nije imala ni mobitela ni aparata..
 

LSD

Član
ljuboje odusevljen sam golfacem,a sto se tice loverovog remusa.......nije to nis na stazi da cujete kako zvuci kroz klisuru kad obilazi nekog kroz krivinice ono lagano iz 4. u 3. :cool::lol::lol::lol:
 
Član
jooooj ljuboje,siljci su zakon:cool::cool::cool:
znao sam da ce bit dugi,al ovoliko:icon_eek:
bulex,sta je to tebe isprepadalo:lol:
opet,cestitke svima;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top