Slike SR ZIVINICE 21.06.2009

Slike SR ZIVINICE 21.06.2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
sta se trizex usutio....nesmijem stavljat vise slika necu smjet u tz vise doc :p:lol::lol:
sta vi sa Ervixom kako prodje style?
jer nisam mogo ostat do kraja moro na posho..jbgg
 
Član
[attachment=19595][attachment=19596][attachment=19595][attachment=19595][attachment=19595]

i od mene koja slika
 
Član
najjace mi je bilo jutros izvacenje ćiza po golfu i bulexova piva...
covjek nigdje bez pivkace:lol:
jos samo nam je falio rostilj da upotpunimo ambijent:icon_twisted:
a gle trizexa na slici br.2(za one ko ga nezna) jes bacio osmijeh od uha do uha...fata djevojku s plakata:lol::lol:

@ smajke nemoras stavljati svoje 4 slikice s trebom dosta je jedna .vidimo da si nice :lol::lol:
 
Legend
eo da se i ja javim ,dosao u sarajevo ziv i zdrav
danas je bio dobar event, malo nas je kisa hebala,al sve u svemu bilo je dobro :)
sto se tice organizacije, na nivotu, malo je opet semafor zezao (oprema za mjerenje) bilo je dosta gresaka, al opet nije to do organizacije vec do opreme..
no bilo kako bilo, cestitao bih svima koji su bili,vozili,zahvalio se svima koji su dosli i napravili ovaj event onim sto je bio..
publika iz zivinica (ili sela okolo - koji su se bunili za red light) samo cu reci nek ih bude sramota, seljacko,primitivno ponasanje, psovanje, i slicno nikako nije za ove prilike, no nebitno mislim da to niko od nas nije uradio (ne od onih koji citaju ovo..)

sve u svemu, dobro druzenje, zabava, i vidimo se na sljedecem evetu ;)
 
Član
Got2b je napisao(la):
najjace mi je bilo jutros izvacenje ćiza po golfu i bulexova piva...
covjek nigdje bez pivkace:lol:
jos samo nam je falio rostilj da upotpunimo ambijent:icon_twisted:
a gle trizexa na slici br.2(za one ko ga nezna) jes bacio osmijeh od uha do uha...fata djevojku s plakata:lol::lol:

@ smajke nemoras stavljati svoje 4 slikice s trebom dosta je jedna .vidimo da si nice :lol::lol:

trake daju 15 konja, :lol::lol:
a treba je zakon,
 
Član
@ lov2xlr8

Druze, liga si majke mi. Trake su drama, ej al trebo si nac onom liku sa audijem traku od 15 konja posto je tvoja bila od 30:cool:
Treba, nemam rjeci glavna pi"ka na eventu, samo sto je izgleda nepokretna, nabavi i njoj kolica sa 19` alu :cool:
 
Član
evo jedan klipic... ima jos mnogo samo mrsko mi uploadovati

<object width="560" height="340"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/OpiutzzjJpQ&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/OpiutzzjJpQ&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top