Slike sa prvog okupljanja.

Slike sa prvog okupljanja.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ma ja poderat cu ja testove jebo to samo polako mogu ih vala naucit za sedmicu nisam debil!Pa onda lagano sa Astricom se malo furat dok nekupi sebi neku limenku za tuniranja!
 
Putovanja.ba
Administrator
jojo je napisao(la):
Ma ja poderat cu ja testove jebo to samo polako mogu ih vala naucit za sedmicu nisam debil!Pa onda lagano sa Astricom se malo furat dok nekupi sebi neku limenku za tuniranja!


Nemoj ti meni toga, laze te onaj ko ti je rekao da je za 7 dana naucio, de propusti termin pa idi 6 mjeseci u skolu. Sjedi i uci.
 
Ma hebes testove,fino se zavali i pohvataj one clanove,a za raskrsnice ti je lagano...samo ti teoriju nauci fino...
 
Član
Fala vam na podrsci al znate kako je meni kad mi kazete da uci koda me bicujete al sto se mora nije tesko ej odo da udarim sovu vidimo se ljudi pudite pozdravljeni!
 
Putovanja.ba
Administrator
jojo je napisao(la):
Fala vam na podrsci al znate kako je meni kad mi kazete da uci koda me bicujete al sto se mora nije tesko ej odo da udarim sovu vidimo se ljudi pudite pozdravljeni!


Ucis za sebe i svoj cejf, nemoj da ti je mrsko. Pozdrav.
 

JD.

Član
Fiesta_Boy je napisao(la):
meni je to jedina stvar koju sam u zivotu ucio sa cejfom...

:lol::lol::lol:

slicno sam se i ja osjecao. a lagani su meni bili pravo nisam ih ni ja ucio vise od 10 dana i polozio bez ijedne greske. jedino teoriju treba malo vise a raskrsnice su sega...


elem ove slike su karina ali nema veze iduci put cu ja slikati pa ce te vidjeti sta su slike :D:D
 
Putovanja.ba
Administrator
Jel ovo na moj racun, hajd sto si mi to na msn-u reko, jos i ovdje pred svima :lol:
 
Član
Evo samo da kazem da je super bilo na prvom okupljanju iskupilo se dosta raje,upoznali smo se provozali, malo izdivljali. Cestitke Feletu za pozrtvoovanost prilikom snimanja i za brzi upload ipak je covjek na dial up-u,gigant je!
Pozdrav svima ;)
 
Član
ja se izvinjavam za onakav odlazak trebao sam se odma vratiti ali zadrza se dosao kasnije vi se vec razisli
 
Član
Bilo je super... Fele se najvise pozrtvovao jer je u jednom trenutku umalo ispao iz auta... Zelim NAM jos mnogo okupljanja!
 
Putovanja.ba
Administrator
A ja sam se Fiesti zaboravio zahvalit, malo je falilo da ispadnem iz auta kroz prozor, a on me uhvati za nogu. Hvala drug :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top