Slike sa prvog okupljanja.

Slike sa prvog okupljanja.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Putovanja.ba
Administrator




Evo da necekate, pa cu ja dodati jos, nema jos puno slika.
A video ce Fiesta ;)
 
NISSSMO lave samo jos ti si nam falio,ma bilo je vise nego DOBROO,ludilo,12 auta u koloni i laganini,ja "sva 4" u drugoj traci,Fele do pola viri iz auta i snima,moram da skontam ovaj video kako da postavim,uglavnom snimci ce biti uskoro...
 
Putovanja.ba
Administrator
Ma ja sam najbrzi, sta biste vi bez mene. Samo da se ne prehladim smrzo sam se snimajuci, al vrijedilo je za ovakvu raju.

MOMCI SUPER STE, SAMO TAKO.
 
hebem li ti misa ja vec smcem,ali vrijedilo je vala...Fele je dokazao svoje kvalitete,a za ostalu raju....sve naj...Moramo otvoriti jos jednu temu u vezi okupljanja ali ima vremena...:)
 
Administrator
Fiesta_Boy je napisao(la):
NISSSMO lave samo jos ti si nam falio,ma bilo je vise nego DOBROO,ludilo,12 auta u koloni i laganini,ja "sva 4" u drugoj traci,Fele do pola viri iz auta i snima,moram da skontam ovaj video kako da postavim,uglavnom snimci ce biti uskoro...

neka drago mi je sto je tako bilo a i zao mi sto i ja nisam bio
 
Putovanja.ba
Administrator
Joj nissmo smrznuo sam se, jos se tresem, majica kratkih rukava virim do pola vjetar puse, al vrijedilo je. Valjda valja snimak.
 
nego pozdrav za Alen_P i da mu zazelimo sretan put,koliko znam sutra putuje,ali momak ima celicna muda,sa rezervnom gumom,a vozi koda je nova guma...:)
 
Putovanja.ba
Administrator
Fiesta_Boy je napisao(la):
nego pozdrav za Alen_P i da mu zazelimo sretan put,koliko znam sutra putuje,ali momak ima celicna muda,sa rezervnom gumom,a vozi koda je nova guma...:)


To a i Mirzi sretan sutra prvi radni dan na novom radnom mjestu ;)
 
Evo bas sada gledam snimke,mogu ti reci pogledao sam tek prvi,ali super je za prvi put,bit ce ih jos hiljadeeee ako Bog da...;-)
Evo najveci crnjak je sto ne mogu da nadjem punjac,odo sada kucu da izrovim...;-)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top