slika i video od mog Corrada Vr6 turbo

slika i video od mog Corrada Vr6 turbo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
gaga je napisao(la):
da nije malo previse sve na prednju osovinu?
al nema veze corrado je extraa!!

i reci mi kolio otprilike kosta ovo da se uradi sa motorom, znaci turbo, injektori, software itd...


jeste previse je za prednju vuču, prije smo imali corrada isto sa 400ks sa syncro sistemom, pa je puno bolje bilo na 4 pogona. Mogao bi staviti 4 motion system, haldex, sa 6 bzina mjenjac od r32, ali puno mi je para.. e, ovako.. motor 3.0L JE klipovi, Forged klipnjace, remont glave, i ruke sam platio oko 3000 dolara, turbo sistem je oko 3000 dolara, Limited Slip diferencijal, lamela, oko 1500, i jos injektori, chip, Mass Air sensor kučiste je oko 600 dolara, i auspuh oko 300 dolara . i jos sam žice mjenjao, stavio od golf 3 obd 2 vr6 da mi bude lakse za tuning,i jos nekih gluposti sto sam dodao, ko zna koliko ima troška.. recimo 9000 do 10000 dolara.. puno je para, ali se moze uraditi za manje sada, zato sto sam ja svasta nesta po malo radio i tako.. mi to gore radimo, i najvise vr6 motore radimo, i 1.8t se moze fino srjediti

E320 je napisao(la):
m3anVR6t je napisao(la):
hvala. injectori su pre mali, i oni me koće, uradicu drugaciji software, i stavit cu 630cc injectore. trenutno su 440cc na 4bar benziski pritisak, pa to malo pomaze, zato sto mi je software dezajniran za 3bar benziski pritisak.. auto je u americi, a ja sam stavio njemacku tablu nazad radi ukrasa, zato sto se svi čude kad vide takvo auto sa njemackom tablom. a imam amerićku tablicu na zadnoj šajbi. puno trosi, sigurno oko 20L na 100km ali benzin nije toliko skup gore, pa uredu je. mislio sam staviti Nitrous na njega 30 shot, samo da hladi boost, ali neznam, kad budem mjenjao injektore i software, i sa 116octan benzinom trebao bi oko 500ks na točkovima sa mozda 1.8bar boosta.

Znači ti možeš stavit tablicu koju hoćeš u americi, a i corrado za američko tržište ima drugačiju zadnju haubu i mjesto samo za malu tablicu, pa mi je to malo nelogićno, ali ok, tvoja stvar!

pa imam ipak američku registraciju i tablicu, a nazad na corradu je samo drugačija plastika sto drzi tablu, sto je jeftina. pa sam tu plastiku promjenjio istavio tablicu, zato sto bolje izgleda. haha nije baš logično ali ruzne amerićke table hahahha
 
Član
m3anVR6t je napisao(la):
planiram se vracati u bih ako bogda za jedno 2 godine, pa mozda ćak i vidite ovo auto po Sarajevu, samo neču ga moci puno vozati radi potrošnje.. auto ipak puno šlajdra sa racing slick gumama ali da bi mogao bolji start imati, mogao bi jedno 11.4 do 11.5sec. u americi, burazer mi ima golf 4 r32 turbo, i sa friziranim motorom, on bi trebao nekih 10sec pićiti.. top speed smo ga vozili 180mph to ti je skoro 300kmh, bez problema... imam jedan video od prije kad je malo slabije isao sa samo 1 bar boosta. imali kakvog street racinga, ili legalne trke oko sarajeva ?

http://www.youtube.com/watch?v=nlySPV5R2ik

Ima ima,naravno kako da nema,pratim forum i bice obavjestenje o svim trkama u BiH na ovom forumu,inace sad sezona pocinje od aprila pa traje sve tamo do novembra
 
Član
Adise svaka čast za Corrada, stvarno extra! ;);)
Moze li jos koja slika Corrada, da ga vidimo:icon_question: :icon_smile:
Vidim i cetvorka puno trosi, jer je presla samo 40 i kusur hiljada. :cool:
Ali sve u svemu, SVAKA ČAST!!;):icon_redface:
 
heheheh, nemoze bosanac bez vw u americi.. samo sam vw vozio, mozda promjenim nekad na Porsche ako bog da, ali skupo je.. hahah
e55-amg hvala za komplimente, jos cu par slika staviti na forum samo sek. Jeli znati ikog sto ima farove za corrada i jos neki dijelova, treba mi
 
Član
m3anVR6t je napisao(la):
heheheh, nemoze bosanac bez vw u americi.. samo sam vw vozio, mozda promjenim nekad na Porsche ako bog da, ali skupo je.. hahah
e55-amg hvala za komplimente, jos cu par slika staviti na forum samo sek. Jeli znati ikog sto ima farove za corrada i jos neki dijelova, treba mi

DaBogda promjenio na Porsche-a ubrzo, ali i ovog zadrzao.;)
Eh ima ti ovamo takvih, ipak vidi sa ekipom iz Sarajeva, jer sam ja ti ipak malo dalje, siguran sam da ce ti oni pomoci! ;)
 
Član
m3anVR6t je napisao(la):
sinisa je napisao(la):
corado ti je pravi do jaja a ima djelova kontaktiraj FELETA on ti je u to upucen

hvala... jeli mu to ime na Forumu ili kako je taćno.. jeli imas broj
imas dole u dnu foruma tuning sopove i sta imaju za prodaju TAXI-BAR i A3M TUNING pa potrazi kod njih sta te zanima
 
Član
m3anVR6t je napisao(la):
hvala. injectori su pre mali, i oni me koće, uradicu drugaciji software, i stavit cu 630cc injectore. trenutno su 440cc na 4bar benziski pritisak, pa to malo pomaze, zato sto mi je software dezajniran za 3bar benziski pritisak.. auto je u americi, a ja sam stavio njemacku tablu nazad radi ukrasa, zato sto se svi čude kad vide takvo auto sa njemackom tablom. a imam amerićku tablicu na zadnoj šajbi. puno trosi, sigurno oko 20L na 100km ali benzin nije toliko skup gore, pa uredu je. mislio sam staviti Nitrous na njega 30 shot, samo da hladi boost, ali neznam, kad budem mjenjao injektore i software, i sa 116octan benzinom trebao bi oko 500ks na točkovima sa mozda 1.8bar boosta.

ako trebaš pomoć oko nitra i nabavka istog, nitrousexpress mi je sponzor iz USA pa ti mogu pomoć i riješit isti,pa se javi
650ccm RC bi ti legli taman i bosch 440lph gas pump
bi ima još par trikova ,javi mi se na PM
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top