slika i video od mog Corrada Vr6 turbo

slika i video od mog Corrada Vr6 turbo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
hhehe,, hvala vam... ako vam treba pomoc za vr6 ili ako hoce ko da ugradi turbo sistem u vr6, samo posalji mi message..
 
nokke je napisao(la):
m3anVR6t je napisao(la):
hhehe,, hvala vam... ako vam treba pomoc za vr6 ili ako hoce ko da ugradi turbo sistem u vr6, samo posalji mi message..

jel podrazumjevas tu i finansijsku pomoc.....:D:D:D:D

hahhah. dobra ti je ta.. da je i meni jos koja hiljada da mogu staviti 4 motion na corrada i jos nekih 100 do 150ks heheheh.. samo polahkoo
 
m3anVR6t je napisao(la):
nokke je napisao(la):
m3anVR6t je napisao(la):
hhehe,, hvala vam... ako vam treba pomoc za vr6 ili ako hoce ko da ugradi turbo sistem u vr6, samo posalji mi message..

jel podrazumjevas tu i finansijsku pomoc.....:D:D:D:D

hahhah. dobra ti je ta.. da je i meni jos koja hiljada da mogu staviti 4 motion na corrada i jos nekih 100 do 150ks heheheh.. samo polahkoo

e ovako sta mislis za gti 2,0 16v od golfa 3
 
Semaitalian je napisao(la):
m3anVR6t je napisao(la):
nokke je napisao(la):
m3anVR6t je napisao(la):
hhehe,, hvala vam... ako vam treba pomoc za vr6 ili ako hoce ko da ugradi turbo sistem u vr6, samo posalji mi message..

jel podrazumjevas tu i finansijsku pomoc.....:D:D:D:D

hahhah. dobra ti je ta.. da je i meni jos koja hiljada da mogu staviti 4 motion na corrada i jos nekih 100 do 150ks heheheh.. samo polahkoo

e ovako sta mislis za gti 2,0 16v od golfa 3

taj mi se motor svidja zato sto u americi nema golf 3 sa 16v.. samo golf 2 ali oni imaju onaj CIS-E injection... a na golf 3 imas normalni.. i plus 145konja il tako nesta...sad ti treba turbo. i eto ga
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top