skyline ili supra pomoc hitno

skyline ili supra pomoc hitno

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pusti to, covjek govori istinu, i vidis kako je i kulturan jos uz to, da govori starijem da ga duva, to ga je vjerovatno naucila mama tako da prica... kucni odgoj, nema sta :) al staces ti tu, prosti ljudi, prost odgoj, prost i produkt, isto kao i proste lazi :)
 
od slika nemam nista pa ne posvecujem tolko paznje al evo...
i vozio sam porsche 928 s4 380KS iz 89 cisto da znate
 
Član
stefanbg je napisao(la):
od slika nemam nista pa ne posvecujem tolko paznje al evo...
i vozio sam porsche 928 s4 380KS iz 89 cisto da znate

sad si samo dokazao koliko lazes kad si stavio te slike, zamolio bih korisnike fino da downloaduju sliku evo naprimjer ovu na kojoj je tablica zatamnjena i potom da je otvore u bilo kom tekstualnom editoru, svaka jpeg slika ima zaglavlje, kod vecine pise sa cim je zadnji put editovana ili sta ju je generisalo, kod ovog bmw-a pise ovako:

Processed By eBay with ImageMagick, R1.0.M2

stavio idiot slike sa eBay-a :) valjda misli da su ovdje svi debili :)

ti si vozio jedino tutu i to sa slikom patkice, kao sto rekoh.
 
kako oces
kad ti sve najbolje znas neka ti bude
slike su sa sajta na koji sam stavio oglas kad sam ga prodavao
 
Član
ljudi, ja sam se juce trko sa komsijom u njegovu frezu i uspio sam je osvojiti. sad me interesuje kako da je napucam i "nabijem" joj konja da bude jaca, pa da krenem u osvanjanje komsinog traktora. mogu li ukrasti od drugog komsije konja i kobilu pa privezat za frezu. ili moraju biti 2 konja. posto nisam siguran da li konj i kobila daju isto konjskih snaga :lol:


ovo je nesto slicno ovome heheheh :lol: ne mogu vjerovat kako sam u ovako kratkom vremenu uspio napisat ovoliko nebuloza, mislim da sam zasluzio poziciju admina ili bar koji + :lol::lol::lol:

PS. zanima me da li je moguce cipovati tu frezu i koje felge da joj stavim. ne znam da li su joj 18-ke prevelike za trku... :icon_biggrin:
 
Član
HAHAHAHA
ja ne mogu da vjerujem kolko je ovaj uporan u svojim lazima...
PRODAVO BMW.a na EBAY.u iz BEOGRADA!!! pa hajde, ako si ga prodavao na ebay-u daj nam link oglasa, ili daj nam sliku na kojoj se vide tablice :) daj kako ne vidis da si provaljen, sad ti je najbolje vrijeme da se pokupis i odes, ovdje si zavrsio karijeru.

joj ovih beogradjana, samo lazu :)
 
Član
hehehehe kirke nego sta... a bilo je i prije slicnih :D maloprije je neko pomeno onog sto je u trci osvojio golfa trojku cini mi se. to je onaj honda-civic cini mi se... al nisam siguran :D

volim ja kad se ovako neko pojavi s vremena na vrijeme da razbije malo monotoniju... :D jos kad admini vide ovo, ne gine nam kljucic :lol:

ili po jedna bananko
banana.jpg
 
joj jeste i vi, cuj pitanja, s cime si pobijedio m6, zar je to problem, ode kod jarana (u mostar??) on ubaci svjecicu jednu i eto 600KS (vidite da je i on vozio bmw i prodavao po oglasima), vec ima 93 KS vise od m6, uz to jos dobro saltanje i m6tica je donja :lol: :lol: :lol:
 
Član
a jel to ono tzv. "unakrsno saltanje" prvo neparne pa parne brzine, 1 - 3 - 5 onda ga cimnes u 2. pa u 4. da ga dokrajcis??? :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top