skyline ili supra pomoc hitno

skyline ili supra pomoc hitno

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
kao prvo pozzz svima treba mi pomoc hocu da uvezem skyline ili supru iz nemacke uskoro. sve je sredjeno samo mi jos do ostaje da do kraja nedelje odlucim skyline ili supra, vec sam nasao tacno sta hocu samo treba da odlucim izedju dva modela a ja se jos dvoumim. pa bih voleo da cujem vasa misljenja iako ce to verovatno biti skyline....al me svejedno zanima sve sto kazete.....
i posto se ne razumem dovoljno u delove treba mi pomoc jer planiram da malo sredim auto s obzirom da su oba stock.
-dal turbo punjac ili turbo kompresor?
-koliki turbo?
-interkuler cemu i kakav?
-NOS? koji nitrous oxide sistem ili nitrous expres? u svakom sl wet.
- menjac dal da menjam? u svakom sl ce biti manualni
-chip tun?
molim vas da mi prenesete iskustva ako imate a verujem da imete.
i otprilike kako se krecu cene?
a sad sta vi mislite??????????????


Nissan Skyline R34 GTT benzinac
82000km
7/1998
206 kW / 280 KS
15000e

Toyota Supra benzinac
97000km
9/1996
177 kW / 241 KS
6000e
Sta vi mislite?
 
Član
oba auta su dobra,ali ipak skyline je skyline,za dijelove i ostalo ce ti biti jebeno u svakom slucaju,al i to nabavljaj iz Njemacke kao sto si auto samo:icon_smile:
 
Član
rijetki su oni koji su imali iskustva,sta god kupis neces se pokajat...ja sam za r34:D
280 konjica:cool:
 
Član
ko sto ti edoze rece,rijetko ti je ovde na forumu imao priliku voziti i iskusitivoznju i karekteristike navedenih tako da to ostaje na tebi,mada vjerujem da ces naletiti na nekoga po forumima iz usa i kanade koji su mozda imali prilike da ih voze a mozda cak ih i posjeduju,uglavnom sto se izgleda tice ja bih supru pa skyline a neces pogrijesiti pretpostavljam sta god da izaberes;)
 
Član
Obrati se clanu na forumu sa nickom "turbomrjuice", on ima sredjenu Supru, isti taj model, i on ce ti najbolje reci na sta da pazis i kakva iskustva ima sa njom ;)
 
Član
Skyline prejebeno izgleda na ovim slikama...mada bih ja ipak dao glas Supri...ona mi je jos neostvaren san...
a za sta si ti planirao to auto???...jel kao everyday car ili za neke trke???
Skylinea mozes vrlo lako nasvirati na dosta konja, al Supra ima extra izgled, i nevidim ovde, gdje joj je volan...prejeftina je, tako da je sigurno i njoj kontra volan...

i interesuje mene nesto...moze li se taj auto registrovati legalno u Srbiji???...vidim da si napisao da si sve sredio samo neznas koji da uzmes!!!
u svakom slucaju, koji god da uzmes, neces se zeznuti...oba auta su fantazija...:cool:
srecno u biranju i da stigne sto prije u tvoje ruke...
i naravno, odmah da javis sta si nabavio i da stavis milion slika da mi ovamo dobijemo srcani...:D
 
Član
iz predstavljanja:

stefanbg je napisao(la):
ja sam stefan 85 iz beograda. planiram da uvezem skyline 98 ili supru 96 pa mi treba mala pomoc....
s obzirom da sam ja od onih sto menjaju brzine....i dobar sam u tome (nije da se hvalim al tako sam dobio m6 2005 507 ks)
a lne znam dovoljni o stvarima koje me zanimaju pa mi treba pomos

Kakve supre i GTR-ovi... jos dobija m6 bmw-a jer "dobro mjenja brzine", i stace jedan skupio >40 000 maraka pa jer ne zna nista oko auta, a osvaja nekakve nagrade ovdje doso da trazi savjete.

ovaj forum je izgleda magnet za iskompleksirane lazove.

idi lazi negdje drugo, majke ti.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top