skyline ili supra pomoc hitno

skyline ili supra pomoc hitno

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
srdjo je napisao(la):
Skyline prejebeno izgleda na ovim slikama...mada bih ja ipak dao glas Supri...ona mi je jos neostvaren san...
a za sta si ti planirao to auto???...jel kao everyday car ili za neke trke???
Skylinea mozes vrlo lako nasvirati na dosta konja, al Supra ima extra izgled, i nevidim ovde, gdje joj je volan...prejeftina je, tako da je sigurno i njoj kontra volan...

i interesuje mene nesto...moze li se taj auto registrovati legalno u Srbiji???...vidim da si napisao da si sve sredio samo neznas koji da uzmes!!!
u svakom slucaju, koji god da uzmes, neces se zeznuti...oba auta su fantazija...:cool:
srecno u biranju i da stigne sto prije u tvoje ruke...
i naravno, odmah da javis sta si nabavio i da stavis milion slika da mi ovamo dobijemo srcani...:D

moze na zute table....iako nije euro 3 motor. samo ti trebaju pariri da imas firmu ili sl u stranoj zemlji. to moze da se sredi za 300e ja sa mto uradio u madjarskoj. i nemas nikakvih problema.

edoze je napisao(la):
zar ima m6 s manualom,nisam znao:icon_rolleyes:
ko je rekao da je manual. tip tronik
 
Član
core2sa je napisao(la):
iz predstavljanja:

stefanbg je napisao(la):
ja sam stefan 85 iz beograda. planiram da uvezem skyline 98 ili supru 96 pa mi treba mala pomoc....
s obzirom da sam ja od onih sto menjaju brzine....i dobar sam u tome (nije da se hvalim al tako sam dobio m6 2005 507 ks)
a lne znam dovoljni o stvarima koje me zanimaju pa mi treba pomos

Kakve supre i GTR-ovi... jos dobija m6 bmw-a jer "dobro mjenja brzine", i stace jedan skupio >40 000 maraka pa jer ne zna nista oko auta, a osvaja nekakve nagrade ovdje doso da trazi savjete.

ovaj forum je izgleda magnet za iskompleksirane lazove.

idi lazi negdje drugo, majke ti.

Joj jeste vi cudni, pustite covjeka, vidis da nas malo zabavlja sa svojim lazima! Pa treba nam malo ovakvih da ne bude sve stvarno! Pa svi mi zivimo u snovima pa tako i on! Samo sto se on pretvara da mu se snovi ostvaruju!:lol::lol::lol:
 
Član
pa kazes volis saltati...mislio sam da se odnosi na manual,jer je jedino on pravi "za saltanja",ovo sve ostalo je pun klinac elektronike;)
 
Član
a gdje si ga dobio na kom takmicenju ? :) jel tamo gdje je himna ona pjesma "ovo je zemlja mojih snova" :) ti kao vrhunski vozac, stojis na pobjednickom postolju, a iza tebe tamo stoji m6 kao nagrada za tvoje saltanje...

koji rtrd
 
Joj jeste vi cudni, pustite covjeka, vidis da nas malo zabavlja sa svojim lazima! Pa treba nam malo ovakvih da ne bude sve stvarno! Pa svi mi zivimo u snovima pa tako i on! Samo sto se on pretvara da mu se snovi ostvaruju!


e brate mozete vi da serete kolko ocete i ne morate da verujete. boli me uvo.
pitali ste rekao sam vam. ne svidja vam se, vas problem.
ja ne kazem da nemam san kao i svi normalni ljudi al svasta sam radio da ga ostvarim.
sve sto sam trazio je par saveta neki su mi pomogli neki ne. al svejedno hvala svima.
volim da cujem sta ljudi misle i cenim.

nije manual nego tip tronik.
samo sam rekao da je manual zakon.
po meni
 
nisam bukvalno mislio na saltanje nego generalno na voznju.
da se razumemo odma ja nisam maher al nisam uopste los vozac.
e sad posto me smaraju ovde svi za m6 evo.
m6 sta s njim jbt nisam ga bukvalno dobio
kladio sam se s likom koji je pun sebe, misli da je najbolji, nema blage da vozi i tatin sin je (cale mu je neki kao biznismen nem pojma)tezak burzuj.
da mogu da ga pobedim na 400m u kola smo se kladili i to aj da sam imao neka kola pa ajd da razumem sto on oce da se kladi nego jok samo da bi se dokazao.
e pa eto mu sad a eto i vama

e core2sa duvaj ga.
ko si ti da bilo kome kazes nesto???
 
Član
jes edoze, odro covjeka i dobio m6 od tatinog sina.. zanima me samo sa cim li se trko protiv te m6... vjerovatno je vozio turbo-tutu sa patkicom na slici :)
 
Član
ma ja...tatin sin ima toliko para da se trka u m6 s nekim likovima:D
i sto ce ti onda skyline sa 280 il supra sa 240KS kad imas bmw-a sa 507:D
 
e kao sto sam ti vec rekao duvaj ga budalo.
mos samo da mi zavidis, al nema od toga nista. zato bolje pocni nesto da radis. nesto KORISNO
a vama sto ste pomogli a ima vas, hvala.
 
Član
nemoj tako vidis da covjek ostvaruje svoje snove... vjerovatno mu je bio san da postane patoloski lazov, pa eto ...

ps. na cemu da ti zavidim ? na lazima ? zato sto lazes bolje od mene jeli ? hehehehe...
 
Član
evo sad se sjetio,bio je jos neko na forumu,iz amerike il kanade,tako bacao pricu,dobio auto,pink slip,fazoni sa nfs most wanted:D
nikad mi nismo vidjeli slike tog auta sto je dobio...od silne srece zaborave ljudi uslikat:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top