Skuteri GENERIC - Fotke / Cijene / Kontakt

Skuteri GENERIC - Fotke / Cijene / Kontakt

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
hmmm cini mi se odnosno znam da sam gledao prosle godine skuter gilera runner 4.500 KM tu negdje ja bi uvjek prije taj kupio neg ovaj...a gilera je najjaci medju skuterima kolko znam odnosno najbrzi...a i ljepsi mi je dosta od ovog
 
Legend
Neznam bacit hiljadu maraka danas, sto ces mozda ici 5km/h brze je smjesno. Mislim da to bude presudno to mi je smjesno. Eh sad ako je u pitanju izbor i ukus, to je 5+.

Inace ovi mopedi imaju Yamahin motor.
 
Član
Meni su keeway skuteri dobri.... Imaju i on nekih sitnica koje treba doraditi.... Ja imam Keeway Matrix 150 ccm .... iii prezadovoljan sam... I ovi su skuteri dobri,ovaj crni je extra... samo bi mu malo trebalo doraditi onaj ekran...za km/h,gorivo itd.... bolje da su stavili neki,da se uklapa u masku...
 
Legend
Heh, digoste temu u po zime :) ajd koce kupit jedan Mat crni samo mi jedan osto, dacu po dobroj cijeni :)
 
Član
Ja mislim da nije yamahina masina,nego kopija minarelija. Ovaj mat crni je naljepsi zbog ovog "sportskog" spuha,samo je boja teska za odrzavanje...sve u svemu - Lijep DEGeneric
 
Legend
Pa mozda covjek ima ovaj motor, pa mu se pokvario. A mozda je pomjeso sa KIWI skuterima.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top