Skuteri GENERIC - Fotke / Cijene / Kontakt

Skuteri GENERIC - Fotke / Cijene / Kontakt

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
U Tuzli, ali i Sarajevu, odnedavno je pocela prodaja skutera/mopeda marke Generic. Porjeklom su iz Austrije, a razvija ih firma KISK, koja je imala udjela u konstrukcijama i razvoju poznatog brenda medju motociklima KTM.

Proslo je mjesec dana, od dolaska ove marke na nase trziste i rekacija na ovaj model je fantasticna. Rade savrseno, dizajn je pristojan, a sto se tice garancija i servisa totalno pokriveno. Garancija na motor je 1 godina, a u Sarajevu ovlasteni serviser je F-Auto Centar, u Tuzli je to REMEX d.o.o.

Fotke jednog od interesantnijih primjeraka u prilogu:















Osim gotovinskih uplata, odlican nacin finansiranja pruza UPI banka, gdje finansiraju na period od 1god do 7 god, i mjesecna rata je izmedju 45,00 KM i 100,00 KM ovisno o cijeni mopeda i periodu na koji se finansira.

Dokumentacija koja je potrebna za kredit:

* Kopija licne
* Kopija CIPS-a
* 3 zadnje ovjerene platne liste
* Potvrda o stalnom radnom odnosu
*2 Mjenice

Sve se zavrsi u roku od 24h.

Sve ostale informacije na telefon: (035) / 211 - 566
ili naravno PM
 
Član
nije vala pristojan dizajn...extra je dizajn...vala za ove pare je najbolje sto se moze uzet na nasem trzistu...
 
Član
ma traze sad i za 49 kubika polozeno nest A1 , htjeo mi pisat kaznu 2-3 puta imao ja onaj matrix i prodao, ak treba polagat polozit odmah za veci i to je to !!!!!
 
Legend
Nije to praksa, nema A1, nego, moras otici i odslusati predavanja, i dobijes neku potvrdu da si bio na istima, i to je to..
 
Član
Cijenu neću komentarisat, ali ću samo reći da pogledate Peugeot cjenovnik http://www.croauto.ba/CjenikSkutera.pdf pa prosudite je li cijena pristojna! :D
 
Legend
Yugo_Faca je napisao(la):
Cijenu neću komentarisat, ali ću samo reći da pogledate Peugeot cjenovnik http://www.croauto.ba/CjenikSkutera.pdf pa prosudite je li cijena pristojna! :D

Ouuu Peugeot je papreno skup covjece. Mislim naravno jak je brend, ali cjena je zara.
 
Član
daki je napisao(la):
Nije to praksa, nema A1, nego, moras otici i odslusati predavanja, i dobijes neku potvrdu da si bio na istima, i to je to..

Danas zvao i provjeravao,mora se poloziti A kategorija,dakle 20 casova i onda ispit.
cijena od 300 - 400KM
 
Legend
Al_Galone je napisao(la):
daki je napisao(la):
Nije to praksa, nema A1, nego, moras otici i odslusati predavanja, i dobijes neku potvrdu da si bio na istima, i to je to..

Danas zvao i provjeravao,mora se poloziti A kategorija,dakle 20 casova i onda ispit.
cijena od 300 - 400KM

Za skutere do 49,8 ccm, to ne treba, kad sam procitao tvoj post nazovem i provjerim. Nije moguce da ima razlike ovdje u Tuzli i u Sarajevu.
 
Član
A1 to je do 125 ccm moras imat 2 godine to jest motor na svoje ime registrovan da bi mogo polagat za A kategoriju 100%
 
Član
c SEat a je napisao(la):
ma traze sad i za 49 kubika polozeno nest A1 , htjeo mi pisat kaznu 2-3 puta imao ja onaj matrix i prodao, ak treba polagat polozit odmah za veci i to je to !!!!!

Ček zar skuteri do 49ccm ne spadaju pod B1??? :icon_rolleyes:
 
Legend
Kao prvo sada idemo u OFF topic ove teme, tako da necemo dalje o ovome.

Sljedece: Prije je u saobracajnoj pisalo biciklo sa pomocnim motorom= skuter = ne treba nista. Sada SE TO ISTO ZOVE MOPED.
Preko 50 ccm je Motocikl, tako mi kazu na tehnickom, obzirom da smo vrata do vrata pa mi nije tesko provjerit.

Molio bih da komentare na ovu temu ako su potrebni prenesemo u neki drugi topic, podforum, pa da o tome diskutujemo, ovdje se ipak radi o nekoj manjoj prezentaciji, pa bih Vas naj ljubaznije zamolio da ostavimo ovaj prostor za neka konkretna pitanja vezana za sam skuter, cijenu istog, servis i slicne stvari.

Tnx unaprijed... :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top