Skuteri GENERIC - Fotke / Cijene / Kontakt

Skuteri GENERIC - Fotke / Cijene / Kontakt

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nema veze za svaki slucaj ti njega bocni koji puta pa onda gledaj sta je ):):):)

Jesam krvnicki raspolozen jutros, sinoc gledo film cova sjekirom sve ubi i to po po glave rasjece:):)
 
Član
imao sam ja kiwija koji je uz kymco "najbolji" skuter,al sam ga prodao i nikad vise nebi uzeo takvo sranje....na njega sam para dao mogao sam kawasakija vozat do sad! sad sam sebi uzzeo polovan scoot yamahu,al je daleko bolji od svih ovih novih skutera sto ih mozes kupit za 2000-3000 KM....kad se jednom pocne kvariti tome nema kraja:icon_evil:
 
Legend
boss_C200 je napisao(la):
imao sam ja kiwija koji je uz kymco "najbolji" skuter,al sam ga prodao i nikad vise nebi uzeo takvo sranje....na njega sam para dao mogao sam kawasakija vozat do sad! sad sam sebi uzzeo polovan scoot yamahu,al je daleko bolji od svih ovih novih skutera sto ih mozes kupit za 2000-3000 KM....kad se jednom pocne kvariti tome nema kraja:icon_evil:

Generci scootre, je porjeklom iz Austrije, a motor(pogonska jedinica) je od Yamahe ;) ako sumnjate u oje tvrdnje proguglajte malo hrvatske forume, ljudi ih hvale. Mi smo prodali prosle godine 16 motora, to je prvi put da se bavimo tom prodajom, a poceli smo pred kraj sezone nekad u avgustu, tako da je to super rezultat, uzmemol neku prosjecnu cijenu od 3.750,00 KM
Niti jedan motor se nije pokvario.
 
Član
KIWI je dobar,koliko je para..imam RY8 49ccm 2takta i super ide.A sada I generic nije los,ali 49ccm a 4takta ako jesu ne znam nesto . .
 
Član
Ma prijatelju DAKI kazem zato sto sam kupio onaj Matrix 150cc
i nakon sedam dana sam se zaprepastio sta sam kupio
izgled mu je za 10+ ali kvalitet je -10
pa sam pretpostavio da je i ovo isto jer je marka neznam nepoznata
a cijena kao i moj bivsi matrix
 
a bas kontam da uzmem sebi kakav skuter na kredit i oco je odlicno al samo kakav li je kvalitet jer 100 ljudi ih hvali a ostalih 100 govori da ne valjaju a ja fkt ne znam al mislim da nisu losi ako ne promjenim misljenje ili ne naletim na nesto mbolje uzecu na proljece jedan ovakav :)
 
Član
Schumacher je napisao(la):
a bas kontam da uzmem sebi kakav skuter na kredit i oco je odlicno al samo kakav li je kvalitet jer 100 ljudi ih hvali a ostalih 100 govori da ne valjaju a ja fkt ne znam al mislim da nisu losi ako ne promjenim misljenje ili ne naletim na nesto mbolje uzecu na proljece jedan ovakav :)

moj prijedlog ti je da kupis polovan skuter 50cmm,al da je neka marka,aprilia,NRG,yamaha... bit ces miran,nece se kvarit....imao sam ja novog kineza 90ccm,skuter je bio los u pm,i onda kupim yamahu polovnu 2000.godiste..i sad sam miran!
ali opet ne znam,GENERIC nije kineski skuter pa mozda je i ok,mada po izgledu nije dalje od kineza!
 
Legend
Znaci bilans od 16 prodatih skutera 0 reklamacija, svi nasi serviseri voze skutere ove, ja sam jedan testni koji je bio izvozo da mi je dosadio vise.

Garancija je godinu dana, ovlasteni servis, sve na jednom mjestu, s tim da ce cijene u 2009 biti nesto manje, i odlicna kreditna linija.
 
Član
daki je napisao(la):
Znaci bilans od 16 prodatih skutera 0 reklamacija, svi nasi serviseri voze skutere ove, ja sam jedan testni koji je bio izvozo da mi je dosadio vise.

Garancija je godinu dana, ovlasteni servis, sve na jednom mjestu, s tim da ce cijene u 2009 biti nesto manje, i odlicna kreditna linija.

moguce da su bolji od kineskog smeca , ali ja se jednom opeko i nemam namjeru vise
 
Legend
0g1 je napisao(la):
daki je napisao(la):
Znaci bilans od 16 prodatih skutera 0 reklamacija, svi nasi serviseri voze skutere ove, ja sam jedan testni koji je bio izvozo da mi je dosadio vise.

Garancija je godinu dana, ovlasteni servis, sve na jednom mjestu, s tim da ce cijene u 2009 biti nesto manje, i odlicna kreditna linija.

moguce da su bolji od kineskog smeca , ali ja se jednom opeko i nemam namjeru vise

Pa koji si imao?
 
Član
daki je napisao(la):
0g1 je napisao(la):
daki je napisao(la):
Znaci bilans od 16 prodatih skutera 0 reklamacija, svi nasi serviseri voze skutere ove, ja sam jedan testni koji je bio izvozo da mi je dosadio vise.

Garancija je godinu dana, ovlasteni servis, sve na jednom mjestu, s tim da ce cijene u 2009 biti nesto manje, i odlicna kreditna linija.

moguce da su bolji od kineskog smeca , ali ja se jednom opeko i nemam namjeru vise

Pa koji si imao?

Turtuki:D
 
kolega
da li mozes nabaljati djelove za gilleru nexus 300i,2008 god.
brat mi imao udes pa da vidimo sta mozemo da uradimo
pukle su samo plastike i kilometar sat
hvala
 
Član
Ja imam kymco agility od 49cc,i skuter je uzastranu skroz los. Sada neznam kakvi su ovi. Ali dizajn imaju extra.Cijena je isto ok. Sto se tice polovnih skutera u to se nebi upustao.
 
Član
Ma pricajte vi sta hocete TOMOS je zakon :lol::lol::lol::lol:

Extra dizaj a i masina :lol::lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top