Škripanje,,

Škripanje,,

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
astra_2.0_16V je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Nego, kakva ti korist od škripanja sa autom kad stanem pored tebe i operem te sa konzervom od Peugeot-a?:icon_confused:

to ti mislis..

Samo si sad ovim minusom što si mi stavio u reputaciju dokazao da si ono što svi misle o ljudima koji škripe na svakom semaforu.;)

Neka je sretno sa škripom, odo i ja malo provrtiti točkiće, ali moj ne može nego u prvoj. Jbg, nemam ja muda, a nisam ni toliko kurčevit da ga vrtim i u trećoj.:D
 
ispravio sam se, a sta to ljudi misle kruhati, nemas ti muda niti mnogo cega,, žališ mašinu, ono je napravljeno da svasta moze da podnese. švabo je to napravio da mogu i budale ko ja da voze..
 
Član
dellas je napisao(la):
Sto nam ne predstavis tu cudesnu astru koja se ne moze obuzdati u 3-oj?

Baš tako.;)

A ovo što sam napisao, nemoj toliko da te pogađa i ne moraš ispravljati ono što si ranije uradio.;)
 
dellas je napisao(la):
Sto nam ne predstavis tu cudesnu astru koja se ne moze obuzdati u 3-oj?

zato sto nije nista izvana sredjena, izgleda ko i svaka druga, jedino sto sam stopove zatamnio, kad budem planirao da radim na njoj predstavicu je..
 
Član
astra_2.0_16V je napisao(la):
ispravio sam se, a sta to ljudi misle kruhati, nemas ti muda niti mnogo cega,, žališ mašinu, ono je napravljeno da svasta moze da podnese. švabo je to napravio da mogu i budale ko ja da voze..

Ma da bre, peugeot je za devojcice:lol:
 
Član
astra_2.0_16V je napisao(la):
ispravio sam se, a sta to ljudi misle kruhati, nemas ti muda niti mnogo cega,, žališ mašinu, ono je napravljeno da svasta moze da podnese. švabo je to napravio da mogu i budale ko ja da voze..

Kad sjedneš sa mnom u auto, i izađeš iz njega, onda mi reci da li imam muda ili ne.;)

Moja muda nisu da se kurčim od semafora do semafora, odnosno, nije to moj stil. Više volim oprati na otvorenoj cesti mnogo jačeg od sebe da ne može da me stigne do svog odredišta, pa da SVOJA MUDA od muke pojede.:D

A to da štedim mašinu, hmmm, nadam se da ćemo se sresti nekad, pa poslije vožnje popiti i po pivce i popričati o utiscima.:D
 
OggyBoy je napisao(la):
astra_2.0_16V je napisao(la):
ispravio sam se, a sta to ljudi misle kruhati, nemas ti muda niti mnogo cega,, žališ mašinu, ono je napravljeno da svasta moze da podnese. švabo je to napravio da mogu i budale ko ja da voze..

Kad sjedneš sa mnom u auto, i izađeš iz njega, onda mi reci da li imam muda ili ne.;)

Moja muda nisu da se kurčim od semafora do semafora, odnosno, nije to moj stil. Više volim oprati na otvorenoj cesti mnogo jačeg od sebe da ne može da me stigne do svog odredišta, pa da SVOJA MUDA od muke pojede.:D

A to da štedim mašinu, hmmm, nadam se da ćemo se sresti nekad, pa poslije vožnje popiti i po pivce i popričati o utiscima.:D

nebojim se da vozis zmaja, ako nemognem te na ravnom stici, mogu u krivinama, ja ti kazem jos jednom, nekurcim se i ne frajerisem se, vec volim kad gume skripe
 
Član
Pa volim i ja škripu guma, ali kad odem na mjesto gdje nema nikoga, napržim ga, izduvam i sebe i njega i miran. Ne kontam zašto to mora da čuje neko drugi, da se okreće za mnom i kaže kako sam frajer, imam muda, ovo, ono, ili što je češće, da mi kaže kako sam seljak neviđeni.

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=GpRX_KEJgx4[/video]
 
Član
pa ova tema idalje aktivna, ja mislio ovdje davno pao lock :D jadi moji o cemu ovdje raspravljate :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top