Škripanje,,

Škripanje,,

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
N

nenad

Jao kakva glupava tema, za otvaranje ovakvih bi trebalo djeliti BAN-ove :D
 
Član
nismo je napisao(la):
ja dobre zajebancije
ne vjerujem da ti u 3oj moze baciti CVIL, snimi pa postavi

Ali samo kada je cesta mokra! :lol: Ja u trecoj mogu samo baciti cvil na mokroj travi! :D
 
Član
mislis volis da skrines fin je to cejf ali kosta sine guma i kad te panduri vide kazna ti negine

al ipak se slazem sa tobom i ja volim po nekad skrinuti gti ostavi bas lep i poveliki trag
 
elmir je napisao(la):
uuuuuuuuuuuu ja dobre teme jbttttttt, u mene auto baci cvil i u prvoj i drugoj i trecoj i cetvroj i petoj a i u onog nekoj R, valjda rally, isaltam svih 5 nabijem 60 i onda tu rally brzinu onda zacvili i auto i motor

sta hoces reci,, nije smijesno, nit je informativno, nit ista to sto pises,

addo je napisao(la):
nismo je napisao(la):
ja dobre zajebancije
ne vjerujem da ti u 3oj moze baciti CVIL, snimi pa postavi

Ali samo kada je cesta mokra! :lol: Ja u trecoj mogu samo baciti cvil na mokroj travi! :D

drugi put kad se napijem dacu nekome da snimi, inace mi zao auto toliko derati, inace slajdram samo u prvoj,,

Astra_zlo je napisao(la):
mislis volis da skrines fin je to cejf ali kosta sine guma i kad te panduri vide kazna ti negine

al ipak se slazem sa tobom i ja volim po nekad skrinuti gti ostavi bas lep i poveliki trag

jedini me ti razumijes, ovo ostalo sve, samo gleda da nekoga zajebava, nekog novog,,
 
Član
astra_2.0_16V je napisao(la):
elmir je napisao(la):
uuuuuuuuuuuu ja dobre teme jbttttttt, u mene auto baci cvil i u prvoj i drugoj i trecoj i cetvroj i petoj a i u onog nekoj R, valjda rally, isaltam svih 5 nabijem 60 i onda tu rally brzinu onda zacvili i auto i motor

sta hoces reci,, nije smijesno, nit je informativno, nit ista to sto pises,

addo je napisao(la):
nismo je napisao(la):
ja dobre zajebancije
ne vjerujem da ti u 3oj moze baciti CVIL, snimi pa postavi

Ali samo kada je cesta mokra! :lol: Ja u trecoj mogu samo baciti cvil na mokroj travi! :D

drugi put kad se napijem dacu nekome da snimi, inace mi zao auto toliko derati, inace slajdram samo u prvoj,,

Astra_zlo je napisao(la):
mislis volis da skrines fin je to cejf ali kosta sine guma i kad te panduri vide kazna ti negine

al ipak se slazem sa tobom i ja volim po nekad skrinuti gti ostavi bas lep i poveliki trag

jedini me ti razumijes, ovo ostalo sve, samo gleda da nekoga zajebava, nekog novog,,




Bravo, samo podjebavaju, baci snimak pa im pokazi-dokazi... ;)
 
Član
Bekir_SA je napisao(la):
astra_2.0_16V je napisao(la):
elmir je napisao(la):
uuuuuuuuuuuu ja dobre teme jbttttttt, u mene auto baci cvil i u prvoj i drugoj i trecoj i cetvroj i petoj a i u onog nekoj R, valjda rally, isaltam svih 5 nabijem 60 i onda tu rally brzinu onda zacvili i auto i motor

sta hoces reci,, nije smijesno, nit je informativno, nit ista to sto pises,

addo je napisao(la):
nismo je napisao(la):
ja dobre zajebancije
ne vjerujem da ti u 3oj moze baciti CVIL, snimi pa postavi

Ali samo kada je cesta mokra! :lol: Ja u trecoj mogu samo baciti cvil na mokroj travi! :D

drugi put kad se napijem dacu nekome da snimi, inace mi zao auto toliko derati, inace slajdram samo u prvoj,,

Astra_zlo je napisao(la):
mislis volis da skrines fin je to cejf ali kosta sine guma i kad te panduri vide kazna ti negine

al ipak se slazem sa tobom i ja volim po nekad skrinuti gti ostavi bas lep i poveliki trag

jedini me ti razumijes, ovo ostalo sve, samo gleda da nekoga zajebava, nekog novog,,




Bravo, samo podjebavaju, baci snimak pa im pokazi-dokazi... ;)




ma nek zajebavaju svi oni skripe samo kao sad ne mada neki to rade namjerno a neki slucajno ima i toga ja uvek volim cuti i videti lijepo i dugo skripanje
 
Član
ovako treba izgledati asfalt kad se pravilno skripi gumama :)

45089_1544373098414_1507590682_1387408_4245192_n.jpg
 
Član
Sta vi znate o cvilenju i skripanju guma. Meni sa dizelom skripe gume i u 1 i 2 i 3 i 4 brzini a taman kad dodjem do 5-te onda se probudim :)

p.s. sale nikad na odmet, krecem normalno zao mi auto ubijati a i jednostavno nije mi privlacno skripati....
 
Član
pa ko na baci dva CVILA na svakom semaforu nikakav je vozac ha ja ...

dokazi ti njima snimkom da te ne prozivaju ovdje !
 
panajotis je napisao(la):
Sta vi znate o cvilenju i skripanju guma. Meni sa dizelom skripe gume i u 1 i 2 i 3 i 4 brzini a taman kad dodjem do 5-te onda se probudim :)

p.s. sale nikad na odmet, krecem normalno zao mi auto ubijati a i jednostavno nije mi privlacno skripati....

HAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHA ;););););););) svaka cast
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top