Škripanje,,

Škripanje,,

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovo me bas zanima, koliko vas to voli, a koliko smatra da je to seljački,,
Ja uživam u škripanju, konstantno dok krećem, na semaforu obavezno ostavim trag,, prešlo mi u naviku, mnogi kažu da je to seljački... da čujem druga mišljenja..
 
Početnik
moje misljenje je da vozis kako ti je kurcu ceif, sto se slajdranja tice i ja slajdram kad nesto testiram, al eto bar pogledaj da li ima pjesaka, starijih ljudi, djece ili slicno pa malo kulturnije krenes...:)
 
Član
ti vozis kako tebi odgovara sam pazi da ne pokupis nekoga :D,a meni je lijepo cut nekoga na semaforima da zaslajdra:D:D
 
TuLe je napisao(la):
slabo, jedino kad sam ljut... al i to samo s golfom. necu s aVdijom :D

audi nebi ni mogo, jeli

Dzeniii je napisao(la):
tema je nista ni s cim:cool:

slajdram samo kad sam u nekoj zurbi:icon_smile:

jeli mora biti sa nescim, sigurno je dosta tema tvoji bilo nista niscim

zmayich je napisao(la):
moje misljenje je da vozis kako ti je kurcu ceif, sto se slajdranja tice i ja slajdram kad nesto testiram, al eto bar pogledaj da li ima pjesaka, starijih ljudi, djece ili slicno pa malo kulturnije krenes...:)

obavezno pazim na pjesake, i na djecu, ali merak mi je da zapalim gume jednom dok nepuknu, samo sto mi je zao para,,
 
MawiGenius je napisao(la):
TuLe je napisao(la):
astra_2.0_16V je napisao(la):
TuLe je napisao(la):
slabo, jedino kad sam ljut... al i to samo s golfom. necu s aVdijom :D

audi nebi ni mogo, jeli

ma mogo bi i audi, al jednostavno ne zelim s njim. on je za druge stvari tu :D

Avdija je za kuliranje ,da se cure loze i tako too , a sa glofacom da bude upadljiwiji :D

veci si frajer kad radis to sa boljim autom,
 
Član
Fino je vidjeti kad je neka masinerija u pitanju, ali ima onog rohanluka kad pocne s M+S skripat i to neka harabatija od auta i meni se nekad omakne pa me stid :lol:
 
Član
ima i kod mene takve raje, jedan konstantno "skripi", bilo na parkingu, raskrsnici, 90% kretanja uz skripu, a voznja gas, pa koci do sljedeceg auta, priljepi se, pa opet tako.... pa i kazni za skrpu i "buku" naplacao...
drugi je turbo cadju tako vozio, pa eto nakon 8 mjeseci mu ode bosch pumpa, a auto relativno novo, zaboli njega sto je napolju minus, hladan motor, on opet stisne i skrpi...
 
Član
nemam obicaj skripati mislim da je to trganje auta bez potrebe jedino ako auto ima snage kad ti krenes samo da stisnes gas i da on skripi ali bas ono naglo kretanje hmm
 
nesobrzi je napisao(la):
nemam obicaj skripati mislim da je to trganje auta bez potrebe jedino ako auto ima snage kad ti krenes samo da stisnes gas i da on skripi ali bas ono naglo kretanje hmm

u mene fakat, lako zaslajfa, u prvoj i drugoj malo i u trecoj. ima snage a i gume su izlizane dosta. nije neko trganje auta, jes mi jednom zbog toga preskocio zub. remen i bilo stete 150 km, al de stas,, jednom si mlad,
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top