skoda oktavia 4x4 ne radi zadnja vuca

skoda oktavia 4x4 ne radi zadnja vuca

Član
A rekao sam ti odmah.... Neznam gdje bih mogao naći dijelove, ali ako ih kojim slučajem ne nađeš, malo se raspitaj kod mehaničara a i tu kod ekipe na forumu od kojeg bih ti auta odgovarali dijelovi, jer je škoda iz WV koncerna. Zasigurno je se isti pogon ugrađivao u mnoge automobile sličnih godišta.... VW Audi i sl.
 
Super Moderator
pa cekaj sad kolega rece iscurilo ulje iz haldexa, a ti govoris passat 5+ sve isto. zar u passatu nije torsen? mislio sam da je i na skodi o_O
 
Super Moderator
pa da, al nije isto ni na passat-u 3bg
a gdje su ostali golfovi na listi, zar nisu i golf 5,6,7 haldex?
 
Član
cuj kakav je to doktor,brate zvali smo i raspitali se novo kosta bas bas puno para ,jbg ako neko zna gdje bi se to moglo nabaviti nek se javi,svaka pomoc dobro dosla,hvala unapred
 
Provjeri ilmu ako nema tamo kontaktiraj luxusbenz-a sa foruma nek ti da broj od autootpada "Murat" on je jak trebalo bi da ima. A nalazi se u tuzli ali ako je cijena novog astronomska isplati se ic u tuzlu. Poz
 
Član
Provjeri ilmu ako nema tamo kontaktiraj luxusbenz-a sa foruma nek ti da broj od autootpada "Murat" on je jak trebalo bi da ima. A nalazi se u tuzli ali ako je cijena novog astronomska isplati se ic u tuzlu. Poz
pa kontao sam sutra da zovem mada sumnjam da rade jer je nedjelja,ma znam isto da bih se zezali ovako oko otpada i saranja,da je jeftiniji dio kupili bi novo i cao,ajd vidjet cu kod ilme imal sta :)
 
Član
Nebitno jel doktor ili je zidar, ocito auto nije za svakoga! Imas na piku profil od lotusa pa pitaj, otpad je ogroman... Mislim da neradi Nedjeljom
 
Član
Nebitno jel doktor ili je zidar, ocito auto nije za svakoga! Imas na piku profil od lotusa pa pitaj, otpad je ogroman... Mislim da neradi Nedjeljom
druze moj i ja sam njemu govorio da gume moraju biti identicne al sta ces covjek sve zna,znas kad je neko tvrdoglav ko mazga..zato mu se sad obilo o glavu,kostace ga bruku para..sam pao sam se ubio al et
 
Član
mali update : kupili smo poluosovinu,majstor je nasao,sreca odgovara od nekog audija,zaboravio sam kojeg tacno,uglavnom danas je auto osposobljeno,moze se voziti,jos ostala da se sredi zadnja vuca,taj dio s ugradnjom kostao ako koga interesuje 200 i nesto KM ne znam sada tacno u marku ..
 
Top