Škoda Octavia

Škoda Octavia

Član
SEATTOLEDO je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
SEATTOLEDO je napisao(la):
OCTAVIA 2000 je napisao(la):
SEATTOLEDO je napisao(la):
samo ti nju malo chip-uj i ide ona ko metak...nemoj je puno dizati ako je puno km presla...digni je do 20KS i taman je to, a ja ti znam za to dobrog lika u Miričinu, koji je meni i burazu to radio, ako si ZA javi se...radio je dosta auta tako da se ne sikiraš, i uvijek je možeš vratiti na staro...

mah imam ja mehanicara koji mi radi vozila imam ovu oktaviju i imam golfa V tako da sad kad bi isao nekom tamo lijevom bilo bi ovom krivo i tako to a blizu je to miricina je od mene 5 min mogu otici i do tog lika da vidim neku cijenu kolku bi rekao..
al nie bedak ako se odlucim na to javim ti se na pp

ovo nije mehaničar, znači ti nećeš nikakvu mehaniku da praviš, ovo je električar, mislim da on i živi u lukavcu sada od skoro...ovo što ja mislim da uradiš nije posao za mehaničara...ovaj čovjek radi u europrostu (liftovi)...programira liftove..

:lol::lol::lol:

E to se zove čovjek kvalificiran za posao tuniranja auta.Meni su nešto stepenice spore,može li mi njih čipovati

ti kad budeš vozio ovo što mi vozimo, onda imaš pravo da se miješaš, za sad si tanak jarane skroz...možda u vas u mostaru pijačari chipuju auta...:)

Kada budem vozio tatinu škodu ili seata?:lol::lol:
 
Top