Škoda Octavia

Škoda Octavia

danas plata sjela tako da ce ovih dana i muzika u autic da sjedne ko mrtvom jasin:icon_smile:;)

odlucio sam se za sony mp3 player + 2 magnatova zvucnika 16,5 cm u vrata da ubacim:cool:

derat ce guzove kao i prije :lol:
_____________________________

Gdje mogu nabavit obrve za octaviu i kolko bi kostale???
 
daki je napisao(la):
Drug, gdje si nabavio ova sjedista, jesil ovo negdje polovno kupio.

Narucio u Njemackoj nova sjedista pa ih prevukao u BH.

A sad sam konto ponovo da stavljam nova kozna sjedišta pa bi ova najvjerovatnije prodavo. tako ako si ZA mogu ti javit kad nabavim nova.;);)
 
Legend
Pa recimo da sam zainteresvan, jer svidjaju mi se skroz. Jesil i volan kozni naknadno kupio.

Koliko bi me kostalo to zadovoljstvo ??
 
daki je napisao(la):
Pa recimo da sam zainteresvan, jer svidjaju mi se skroz. Jesil i volan kozni naknadno kupio.

Koliko bi me kostalo to zadovoljstvo ??

nisam jos razmisljo o cijeni kad bi prodavo jer nemam jos keshova da kupim nova sjedala a uzeo sam i kozni volan,rucicu mjenjaca i oblogu i kozni naslonjac.:icon_smile:

a ja sam sve platio 2000 kad bi prodavo mozda 1200 KM:icon_eek: hh
 
Član
OCTAVIA 2000 je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
gdje si siceve radio drug ?

nisam ih radio..kupio sam fabricki kozna sjedala od octavie iz neke skrsene.;)

OCTAVIA 2000 je napisao(la):
daki je napisao(la):
Drug, gdje si nabavio ova sjedista, jesil ovo negdje polovno kupio.

Narucio u Njemackoj nova sjedista pa ih prevukao u BH.

A sad sam konto ponovo da stavljam nova kozna sjedišta pa bi ova najvjerovatnije prodavo. tako ako si ZA mogu ti javit kad nabavim nova.;);)

Pa sta je sad istina, kupio ili si ih presvukao ? :icon_eek::icon_eek::icon_eek:
 
Član
tibor987 je napisao(la):
OCTAVIA 2000 je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
gdje si siceve radio drug ?

nisam ih radio..kupio sam fabricki kozna sjedala od octavie iz neke skrsene.;)

OCTAVIA 2000 je napisao(la):
daki je napisao(la):
Drug, gdje si nabavio ova sjedista, jesil ovo negdje polovno kupio.

Narucio u Njemackoj nova sjedista pa ih prevukao u BH.

A sad sam konto ponovo da stavljam nova kozna sjedišta pa bi ova najvjerovatnije prodavo. tako ako si ZA mogu ti javit kad nabavim nova.;);)

Pa sta je sad istina, kupio ili si ih presvukao ? :icon_eek::icon_eek::icon_eek:




covjek je prevukao a ne presvukao
 
Super Moderator
Limpi je napisao(la):
Nemoj vikati po forumu za muziku i stavljati, hoces da ti opet neko "posudi";)

Malo je cudno sto je taj motor graviran 220, a 1.9 sa 105 konja 240km/h u novoj oktaviji, doduse jeste da ovaj ima nesto veci obrtni...

ahaaa... ta octavia moze 240 al km/d tj. kilometara na dan
Ne moze ona preko 210 maket i tih 210 jako tesko brate gotovo pa nemoguce
pa 2.0 TDI ide 220
A to koliko je gravirano je sve serijski eno VW caddy 260 graviran a top speed 145 :cool:

a fina je octavia za ovih 360 000km i u dobru si stvar ulozio - kozna sjedista ;)
sretno dalje drug ;)
 
allroad je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
Nemoj vikati po forumu za muziku i stavljati, hoces da ti opet neko "posudi";)

Malo je cudno sto je taj motor graviran 220, a 1.9 sa 105 konja 240km/h u novoj oktaviji, doduse jeste da ovaj ima nesto veci obrtni...

ahaaa... ta octavia moze 240 al km/d tj. kilometara na dan
Ne moze ona preko 210 maket i tih 210 jako tesko brate gotovo pa nemoguce
pa 2.0 TDI ide 220
A to koliko je gravirano je sve serijski eno VW caddy 260 graviran a top speed 145 :cool:

a fina je octavia za ovih 360 000km i u dobru si stvar ulozio - kozna sjedista ;)
sretno dalje drug ;)

ma pokusavam neku udobnost da napravim jer vaznije mi je kako se osjecas u autu nego koje je auto sto vozis jeli 2000 ili 2010 godiste...sve u svemu isfurat cu to sto imam u planu;)
 
Član
Fina octavia, samo volis ti nju brzo vozit, jednom si se i samnom potrkao ;). Inace i buraz ima taj tdi od 81kw u octaviji, pravo dobro povlaci... Sretno s auticem...
 
ma volim jasta nego brzo vozit zato svako 3 mjseca nes razbijem :icon_sad::lol:

a koji autic imas i gdje smo se potrkali da vidim mogul se sjetit...:icon_smile:
 
Član
Vectra b, imas na profilu mom. Od sickog sam ja uredno vozio 90kmh kad me kod omv-a stize bijesnom brzinom octavia i kontam ima 90ks i po gasu i do nadvoznjaka si mi na repu bio, pa si niz nadvoznjak probao obici ali nisi uspio (jbg 100kw ;)) i onda smo do blage krivine gdje je sa znak ogranicenja 60kmh sa suprotne strane dosli do 160kmh i ja sam morao odustat, nemam para za kazne a auto mi treba a ti si projurio k'o metak. Ako nisi ti ispricavam se na optuzbi :D.
 
jasmin16v je napisao(la):
Vectra b, imas na profilu mom. Od sickog sam ja uredno vozio 90kmh kad me kod omv-a stize bijesnom brzinom octavia i kontam ima 90ks i po gasu i do nadvoznjaka si mi na repu bio, pa si niz nadvoznjak probao obici ali nisi uspio (jbg 100kw ;)) i onda smo do blage krivine gdje je sa znak ogranicenja 60kmh sa suprotne strane dosli do 160kmh i ja sam morao odustat, nemam para za kazne a auto mi treba a ti si projurio k'o metak. Ako nisi ti ispricavam se na optuzbi :D.

ma drug iskreno da ti kazem stalno sam u uzrbi takav mi posao..ako nisam odustajo navalio ko muha na govno onda sam 100% ja hhh
a jbg veze kod murije prolaze pa tako da i negledam kolko vozim kad sam na Lukavackoj opstini hh
al ae nije to bad bit ce jos prilika da se utrkujemo hhhh:lol:
 
Top