Škoda Octavia

Škoda Octavia

passat2003 je napisao(la):
OCTAVIA 2000 je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
Nemoj vikati po forumu za muziku i stavljati, hoces da ti opet neko "posudi";)

Malo je cudno sto je taj motor graviran 220, a 1.9 sa 105 konja 240km/h u novoj oktaviji, doduse jeste da ovaj ima nesto veci obrtni...

ma nece valjda i ovaj put da mi cupaju dzigeru auticu hehe

ja sam sa svojom oktavijom navishe 190 iso nisam smio vishe jer su nam putevi katastrofa... al sa motorom sam zadovoljan u potpunosti ;)

et sad ne vjerujem ti da si isao 190....
Fina skoda samo je malo makar polij vodom nek se sija ako neces prati.....:lol:

ima jedan prava kad ides od gracanice prema lukavcu e tu sam isao 190..
ma polit cu je ima vremena hehehe
 
eto danas vrijeme se ubilo za pranje auta makar crijevo i pod pritisak il ako si u zgradi odes na omw samo speres pa daj slika nam.....
 
passat2003 je napisao(la):
eto danas vrijeme se ubilo za pranje auta makar crijevo i pod pritisak il ako si u zgradi odes na omw samo speres pa daj slika nam.....

hehe drug na poslu sam sad..ae vidit cu danas posle posla da odem na praonu da ga malo istusiram heheh
pa cu kacit slike onako kako se sunca na ovom lijepom vremenu hehe:icon_smile:
 
Član
Limpi je napisao(la):
Nemoj vikati po forumu za muziku i stavljati, hoces da ti opet neko "posudi";)

Malo je cudno sto je taj motor graviran 220, a 1.9 sa 105 konja 240km/h u novoj oktaviji, doduse jeste da ovaj ima nesto veci obrtni...

Sestra mi ima Golf 5 1.9 SDI, od 75 konja,pa je graviran 260 :lol::lol:

Moja poenta je da to nemora ništa da znači:D
 
ZELA GTI je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
Nemoj vikati po forumu za muziku i stavljati, hoces da ti opet neko "posudi";)

Malo je cudno sto je taj motor graviran 220, a 1.9 sa 105 konja 240km/h u novoj oktaviji, doduse jeste da ovaj ima nesto veci obrtni...

Sestra mi ima Golf 5 1.9 SDI, od 75 konja,pa je graviran 260 :lol::lol:

Moja poenta je da to nemora ništa da znači:D

pa nije sve ni do motora hehe nesto je i do vozaca hehe:icon_smile:
 
ZELA GTI je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
Nemoj vikati po forumu za muziku i stavljati, hoces da ti opet neko "posudi";)

Malo je cudno sto je taj motor graviran 220, a 1.9 sa 105 konja 240km/h u novoj oktaviji, doduse jeste da ovaj ima nesto veci obrtni...

Sestra mi ima Golf 5 1.9 SDI, od 75 konja,pa je graviran 260 :lol::lol:

Moja poenta je da to nemora ništa da znači:D

tako je upravu si to koliko je graviran nema veze sa tim koliko moze ici....to je manje vise estetski..
 
Član
Dobra pila za 360tkm pređenih. Što se tiče brzine ide on i do 210km/h bez problema (ima kolega sličnu s istim motorom) Inače uz ovaj motor je išla fina opremica (za to godište) origigi felgice,p. i z. podizači. Klimu ima ili nema?
Daj malo više detalja..

Fino je sjela kožna unutrašnjost (samo će bit veselo kad bude vani +35c).
Volan si pretpostavljam isto zamijenio..i stavio kožni. Što je sa zračnim jastukom...izletio ili te hebe konektor ??
I na vratima bi si mogao promijniti žarulju(ako uopće ima tam poziciono svjetlo..možda je samo mačje oko)..dobro je to imati ..

I daj stvarno malo operi auto...pa onda poslikaj.
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Limpi je napisao(la):
Nemoj vikati po forumu za muziku i stavljati, hoces da ti opet neko "posudi";)

Malo je cudno sto je taj motor graviran 220, a 1.9 sa 105 konja 240km/h u novoj oktaviji, doduse jeste da ovaj ima nesto veci obrtni...

Sestra mi ima Golf 5 1.9 SDI, od 75 konja,pa je graviran 260 :lol::lol:

Moja poenta je da to nemora ništa da znači:D

Isao sam i ja 195 po satu, ali da sam mjerio po GPS-u ne bi preko 165-170 preslo ;)
 
Član
Meni fabija isto laze, na gps-u 169, a tamo pokazuje skoro 190... to je bilo uz povoljan vjetar. A mjerio sam i oktavijana 204 po gps-u, a oko 210 na satu;)
 
hakkler je napisao(la):
Dobra pila za 360tkm pređenih. Što se tiče brzine ide on i do 210km/h bez problema (ima kolega sličnu s istim motorom) Inače uz ovaj motor je išla fina opremica (za to godište) origigi felgice,p. i z. podizači. Klimu ima ili nema?
Daj malo više detalja..

Fino je sjela kožna unutrašnjost (samo će bit veselo kad bude vani +35c).
Volan si pretpostavljam isto zamijenio..i stavio kožni. Što je sa zračnim jastukom...izletio ili te hebe konektor ??
I na vratima bi si mogao promijniti žarulju(ako uopće ima tam poziciono svjetlo..možda je samo mačje oko)..dobro je to imati ..

I daj stvarno malo operi auto...pa onda poslikaj.

ima original felge, el. podizace stakla, klimu ima naravno....naravno da je i volan kozni tako i obloga mjenjaca je kozna. hehe sve koza buraz...

znracni jastuk hmm pa to je od udara izletio i ovaj od suvozaca i na volanu ali sam na volanu zamjenio al na suvazacevom mjestu nisam naletio jos na takav airbag tako da nisam ni zamjenio a i treba se nova maska unutra da kupi a imam skroz malo vremena da dadnem auto da se radi 5-6 dana ili tako nes..

na desnim vratima zarulja je pregorila jbg promjenit ce se aBd hh uskoro..

eo sad cu da postavim neke slike pa pogledaj malo opraniju heheh
 
Član
fina skoda pravo...oprema super...
mislim da sam te veceras vidio ispred AQVE da se parkiras sa ovim " P" :lol::lol::lol:
 
Got2b je napisao(la):
fina skoda pravo...oprema super...
mislim da sam te veceras vidio ispred AQVE da se parkiras sa ovim " P" :lol::lol::lol:

hehe burazeru nisam sinoc u gradu bio al mozes me cesto viditi na putu stalno sam u pokretu hh;)


Evo kontam da uradim ovo na instrument tabli pa da vidim dal je ql ili ne

http://www.bhtuning.com/images/smilies/icon_smile.gif
 
Član
jbg onda moja greska:icon_confused:
ima ih dosta po gradu sa istom bojom :D
kad legnu xenoni onda cu te skontat:cool::cool::cool:
 
Got2b je napisao(la):
jbg onda moja greska:icon_confused:
ima ih dosta po gradu sa istom bojom :D
kad legnu xenoni onda cu te skontat:cool::cool::cool:

heh ma nista
a mogu se skontat zacas hh imam razbijenu masku malo kod lijevog fara :lol:
 
Top