Škoda Octavia Tour - Silver Interior - update: str. 6 - Slike svega odradjenog na stranici 1.

Škoda Octavia Tour - Silver Interior - update: str. 6 - Slike svega odradjenog na stranici 1.

Član
RE: Škoda Octavia Tour - Silver Interior - jos jedan update... str. 4

super je leglo :cool:

ide pljus :icon_twisted:

odlično..nego jel se puši u autu? ako žar padne na foliju? :D

btw. danas baš vidio jednu nesvakidašnju Octaviu tour s kožnim sicevima godište ko i moja (dobro izgleda..jedno fali malo bočnog oslonca) i tempomat ručicom..(drugo sve ostalo standard) ćelavo s ratkapama :D

Za ručicu mjenjača bi ti više preporučio od elegance modela..ali i RS će fino leč ako staviš. :cool:
 
Administrator
RE: Škoda Octavia Tour - Silver Interior - jos jedan update... str. 4

@hakkler: hvala kolega ;) za rucicu vidjet cu sta prije izleti a ne bude preskupo... ali polako cu sa tim... trenutno mi se ne zuri sa rucicom. sad cu gledati da odradim plastiku oko prekidaca svjetala, plastike ventilacije, pa zatim rucke na vratima, samo sto cu da razmislim da li rucke da uradim sa piano black ili cu se drzati "silver interiora". A sto se tice pusenja u autu NEMA:D tako da sto se toga tice folija ce ostati ispravna ;)

hvala na pljusu:D
 
Član
RE: Škoda Octavia Tour - Silver Interior - jos jedan update... str. 4

jah stvarno, auto u kojem nema pushinga ni lizinga :D :D

sto se tice rucice, 60-tak km ti je ona od elegance... a 160 ako hoces sa pravom kozom, vrs je isto tako negdje...
 
Administrator
RE: Škoda Octavia Tour - Silver Interior - jos jedan update... str. 4

bez spama molim:D:lol:
a sa rucicom necu da zurim... ima precih stvari a ako bas izleti neka onda cu uzeti ;)
valja zavrsit sa folijom interijer pa onda cemo vidjeti sta dalje :)
 
Administrator
RE: Škoda Octavia Tour - Silver Interior - jos jedan update... str. 4

Nastavljam sa radovima... dio po dio zato sto nema se previse vremena ali polako... Danas uradjena plastika oko prekidaca svjetala... Ovdje cu postaviti jednu sliku a na prvoj stranici cu postaviti sve slike sto sam odradio...
U dogovoru sam sa dvojicom momaka da im radim interijer jednom golf 5 lajsne sa sivom folijom, a drugom audi a6 c4 da mu presvucem takodjer lajsne samo sa carbon look folijom... ako bude sta od toga dobit ce te slike gotovog proizvoda... a sada evo slika sto sam danas uradio...
 
Član
RE: Škoda Octavia Tour - Silver Interior - jos jedan update... str. 4

pijonir, otvorio se posao :D
 
Administrator
RE: Škoda Octavia Tour - Silver Interior - update: str. 4 - Slike svega odradjenog na stranici 1.

suberu polako napredujem... kad bi se dogovorio sa ovom dvojicom bilo bi super... ;)
 
Administrator
hvala nermine ;) rekao sam ti tamo u temi kad ti dosadi javi se pa da stavimo carbon ili piano black i slicno ;);)
 
Član
gdje ima carbon look folija da se uzme? mislim zasad ne planiram nista, al mozda se i predomislim :D
 
Top