Škoda Octavia Tour - Silver Interior - update: str. 6 - Slike svega odradjenog na stranici 1.

Škoda Octavia Tour - Silver Interior - update: str. 6 - Slike svega odradjenog na stranici 1.

Administrator
RE: Škoda Octavia Tour - Silver Interior - update str. 3

Nexus je napisao(la):
ma nema smaja,radis ko profesionalac :icon_biggrin:
odlicno ispalo :cool:

;) hvala...
kad budes htio javi da i tebi napravimo ;) mozemoo ti i rozu stavit ako hoces :D
 
Legend
RE: Škoda Octavia Tour - Silver Interior - update str. 3

pioneer_09 je napisao(la):
Nexus je napisao(la):
ma nema smaja,radis ko profesionalac :icon_biggrin:
odlicno ispalo :cool:

;) hvala...
kad budes htio javi da i tebi napravimo ;) mozemoo ti i rozu stavit ako hoces :D

konto sam rozu,ono bas sam zainteresovan:D
furka bi bila carbon folija:cool:
 
Član
RE: Škoda Octavia Tour - Silver Interior - update str. 3

super izgleda ;)

a kakav je kvalitet te folije, na grebanje i to ?
 
Administrator
RE: Škoda Octavia Tour - Silver Interior - update str. 3

Limpi je napisao(la):
super izgleda ;)

a kakav je kvalitet te folije, na grebanje i to ?

ja sam uzeo za probu petogodisnju i meni se dobro pokazala sad za sad... i ovdje ce ostati dok mi ne dosadi...

a nexa i ja sam konto carbon stavit... vidjecu koliko je najmanje sto mogu uzeti pa cu zalijepiti. ako ne to onda piano black sve komplet ali tek kad mi dosadi... vidis kako je ova sliver na primjeru po kojem radim sve fino uklopila, mada su ovo alu umetci od miloteca, ali sve se da uraditi kako je na slici, i idem tim putem ;)
 
Administrator
RE: Škoda Octavia Tour - Silver Interior - update str. 3

Dakle, nastavio sam sa radovima kao sto sam i rekao... prvo sto sam uradio bila je plastika oko radija, i klime kao sto ste i vidjeli uz par sitnih greski. Zatim sam silver folijom presvukao i plastiku oko mjenjaca i danas sam stavio foliju na poklopac pepeljare i ponovo odradio plastiku oko radija... meni odlicno izgleda i zadovoljan sam...











da cujem vase komentare...
 
Član
RE: Škoda Octavia Tour - Silver Interior - jos jedan update... str. 4

odlicno ispalo druze... kao da i nije folija :cool:
 
Član
RE: Škoda Octavia Tour - Silver Interior - jos jedan update... str. 4

extra druze,jos malo i bit ce kao sa one slike kojom se i vodis. Pravo dobro ispalo,svaka cast. Mogao bi mozda napraviti DIY kad sve zavrsis,da napises koju si foliju koristio,koji je postupak ljepljenja i ostalo,da znamo mi koji cemo pokusat nesto napravit u svojim autima;););)
 
Administrator
RE: Škoda Octavia Tour - Silver Interior - jos jedan update... str. 4

hvala ;)

da napomenem ovo je slika koju sam vidio i na ovoj skodi su alu umetci od miloteca a kod mene je folija... kako ja gledam i nema neke razlike u izgledu... a cijena milotecovih alu dodataka u unutrasnjost iznosi 65 eura, ukljucujuci i umetke za ventilaciju i oko prekidaca svjetala kao sto vidite na slici



Uploaded with ImageShack.us

a kasnije nekad u planu mi je i da zamijenim rucicu mjenjaca da ubacim ovu od octavie RS... ;)
 
Član
RE: Škoda Octavia Tour - Silver Interior - jos jedan update... str. 4

Dobro je ispao ovaj poklopac, lijepo se zateglo preko ovog emblema cigare
 
Član
RE: Škoda Octavia Tour - Silver Interior - jos jedan update... str. 4

Dobro ovo pravo ispalo,, pepeljara je najjača;);)
 
Član
RE: Škoda Octavia Tour - Silver Interior - jos jedan update... str. 4

trizex je napisao(la):
Dobro je ispao ovaj poklopac, lijepo se zateglo preko ovog emblema cigare

i ja sad gledam bas to!

U glavnom fin auto i fino si odradio ovo ;);)
 
Član
RE: Škoda Octavia Tour - Silver Interior - jos jedan update... str. 4

Perfektono odrađeno ko bi rekao da je folija...
 
Administrator
RE: Škoda Octavia Tour - Silver Interior - jos jedan update... str. 4

@trizex: o emblemu sam bas razmisljao kako ce folija doci preko njega i kako ce se odraziti i reko ako ne bude moglo skinut cu emblem na neki nacin i zalijepiti foliju ali vidim da nije bilo potrebe jer se odlicno odslikao i lijepo je folija legla na njega...

@ostali: hvala ;) drago mi je da vam se svidja ;)
 
Član
RE: Škoda Octavia Tour - Silver Interior - jos jedan update... str. 4

imas sliku te folije, mislim na pakovanje/proizvodjac :icon_question: nesto sam ovdje trazio, ali nekakva slaba skroz, predjem noktom preko, skoro ispuca odmah...
 
Top