Škoda Octavia Tour - Silver Interior - update: str. 6 - Slike svega odradjenog na stranici 1.

Škoda Octavia Tour - Silver Interior - update: str. 6 - Slike svega odradjenog na stranici 1.

Administrator
RE: Zalijepljena prva folija

Limpi je napisao(la):
nije lose ;) imal neka piano i sl, koliko krvnih zrnaca i gdje ima ovoga :icon_question:

75 mikrona je... boja nema kakvih nema... meni kad dosadi stavljam piano, pa kasnije nekad carbon.... ali hocu prvo da odradim oko mjenjaca i ventilacije ;)
 
Član
RE: Zalijepljena prva folija

ja se nalozio da radim unutra, sada ovo kako je kisovito, pa da cirkuzam unutra nesto.... za karbon cijene kao da je pozlacena :icon_eek: .... a ovo nije uopste lose...
 
Član
RE: Zalijepljena prva folija

ja sam sebi isto planirao da odradim unutra,dobio sam karbon foliju,donirala rodbina iz inostranstva:icon_biggrin:, radit cu vecinu plastika.ukljucujuci i one rucke po vratima,kod VW-a se to guli nenormalno. zanima me da li imas nekih savjeta,nekih caka koje si skuzio dok si lijepio foliju,na sta treba najvise paziti i tako.

PS ovo sto si odradio je super ispalo,svaka cast;);)
 
Administrator
RE: Zalijepljena prva folija

ArminM je napisao(la):
ja sam sebi isto planirao da odradim unutra,dobio sam karbon foliju,donirala rodbina iz inostranstva:icon_biggrin:, radit cu vecinu plastika.ukljucujuci i one rucke po vratima,kod VW-a se to guli nenormalno. zanima me da li imas nekih savjeta,nekih caka koje si skuzio dok si lijepio foliju,na sta treba najvise paziti i tako.

PS ovo sto si odradio je super ispalo,svaka cast;);)

te rucke ces morati skroz sastrugati i dobro ocistiti od prljavstine i prasine. mora biti skroz cista da se ne pojave tackice na foliji, a radis dio po dio da cm po cm da ti se ne pojave mjehurici. ja sam ovo iz drugog puta napravio. kad grijes foliju lijepo se slaze. jest da treba zivaca i strpljenja al polako. radije uzmi neku bezveze foliju da se ispraksas da dzaba ne sjebes karbon:icon_biggrin:
 
Član
RE: Zalijepljena prva folija

pioneer_09 je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
ja sam sebi isto planirao da odradim unutra,dobio sam karbon foliju,donirala rodbina iz inostranstva:icon_biggrin:, radit cu vecinu plastika.ukljucujuci i one rucke po vratima,kod VW-a se to guli nenormalno. zanima me da li imas nekih savjeta,nekih caka koje si skuzio dok si lijepio foliju,na sta treba najvise paziti i tako.

PS ovo sto si odradio je super ispalo,svaka cast;);)

te rucke ces morati skroz sastrugati i dobro ocistiti od prljavstine i prasine. mora biti skroz cista da se ne pojave tackice na foliji, a radis dio po dio da cm po cm da ti se ne pojave mjehurici. ja sam ovo iz drugog puta napravio. kad grijes foliju lijepo se slaze. jest da treba zivaca i strpljenja al polako. radije uzmi neku bezveze foliju da se ispraksas da dzaba ne sjebes karbon:icon_biggrin:

vec sam pripremio rucke,u toploj vodi sam sve ono ogulio,znaci ciste su,i bez ostecenja. Sada samo lijepljenje folije,mozda cu i napravit tako kako kazes,uzet prvo neku bezveze,pa da vidim kako ide;);)
 
Administrator
RE: Zalijepljena prva folija

@_vwfan_: popravljen je cosak... bit ce slike u ovo dan dva dok i ostalo uradim :)
@ArminM: tako je najbolje da uzmes neku bezveze foliju makar je i bacio na kraju samo da se ispraksas da vidis kako ide...
 
Član
RE: Zalijepljena prva folija

Dobro si ovo odradio :cool:
Bas cool izgleda :D;)

Kupovo sam ja obicnu foliju ima kod nas ovjde po knjizarama 4 KM kvadrat a 7 KM dodje ona hrom i zlatna ...

Ove sive nema :icon_rolleyes:
Ajd javi gdje si kupio da odem i ja vidjet sta ima u ponudi :D
Da IMT 539 oblijepim :icon_biggrin::cool:
 
Administrator
RE: Škoda Octavia Tour - Silver Interior - update str. 3

dakle nastavio sam sa oblaganjem unutrasnjosti. sada sam odradio oko mjenjaca i ispalo je odlicno... zbog nekih obaveza radim polako, dio po dio, pa planiram ovih dana odraditi i pepeljaru pa cemo da vidimo sta dalje...
evo slike kako je ispalo....



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Legend
RE: Škoda Octavia Tour - Silver Interior - update str. 3

Investiraj u rucicu mjenjaca onu krom, i ofarbaj poklopac pepeljare u piano black i bice mrtva sminka. Ovako djeluje nedovrseno
 
Administrator
RE: Škoda Octavia Tour - Silver Interior - update str. 3

daki je napisao(la):
Investiraj u rucicu mjenjaca onu krom, i ofarbaj poklopac pepeljare u piano black i bice mrtva sminka. Ovako djeluje nedovrseno

pa i jeste nedovrseno damire...
a ovako sam nesto razmisljao odraditi...


Uploaded with ImageShack.us
ali sad si me bacio u razmisljanje da puknem u piano black poklopac pepeljare...
 
N

nenad

RE: Škoda Octavia Tour - Silver Interior - update str. 3

Vidio uzivo, i super izgleda, kad zavrsis to sve sto si zamislio bice cista 10ka!
 
Administrator
RE: Škoda Octavia Tour - Silver Interior - update str. 3

nenad je napisao(la):
Vidio uzivo, i super izgleda, kad zavrsis to sve sto si zamislio bice cista 10ka!

hvala nenade... polako se radi... sljedece u planu je presvuci poklopac pepeljare i gornji dio ponovo uraditi:icon_biggrin: a zatim se pozabaviti oko ventilacije i odraditi plastiku oko prekidaca svjetala ;)
 
Legend
RE: Škoda Octavia Tour - Silver Interior - update str. 3

ma nema smaja,radis ko profesionalac :icon_biggrin:
odlicno ispalo :cool:
 
Top