Skoda Fabia SDGT

Skoda Fabia SDGT

Član
pa vidis da sam napisao, "mozes ga pokusat tjerat" ;) zna se kakav je to motor i za sta je... ima je drug, stalno nesto uhvati gasat, dimit, smrdit, ali ide malo brze od ogranicenja :D... ali sto jest jest, opet potrosi nekih 6 litara :lol: :lol:
 
Član
mos" ti :D :lol: :lol:

a jbg i kod mene ne trosi malo, ali ne ide, jedino nizbrdo ode u pm :123: :lol: :lol: :lol:

nego :icon_exclaim:
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
Nexus je napisao(la):
jes al zato odes na more,vozas se jos tamo i vratis se kuci za 60 KM :D

upravo, a kad ides na more tj. na godisnji uopste ne trebas da zuris, vec samo polako ;)

Hjoj kako je dosadno biti ti :D

@Nexa e moj care, ja s 2.0 hdi-em nisam mogao spustiti potrosnju na 1200 km ispod 8 na otvorenoj, vrijednost mojih zivaca je neprocjenjivo skuplja od par litara goriva :) opet, sve najbolje tebi naravno da ne skontas pogresno, ja samo iznosim svoj stav : )
 
Član
Nije toliko los ovaj Luis Fabijanski :icon_biggrin: Nego sto ne trosi nista manje od tdi-a(cak i vise), a ne mogu se porediti....Za ovaj auto je 1.4 tdi+chip zakon;)
 
Legend
@triza,ja ovdje jedino mogu pogubiti zivce pokusavajuci nabiti potrosnju preko 5l :D
de ba sta vam je nije ona tolko slaba s jednim covjek,s vise ljudi je druga prica :D
 
Početnik
Nexus je napisao(la):
sub3r je napisao(la):
jbg nexa, ovo su ti sve rejseri.... sve preko 250 konjova :D

vidim ja to,al ovaj triza najgori od sve djece:D
al kod ovog cere,sve mi je jasno po njegovom niku:D

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ja barem imam vise kilovata :D :D :lol::lol::lol::lol:






Ne stvarno skoda je fina rodica mi je uzela sebi platila 10.500 KM sto je po meni previse za SDI ... al ipak kad skontas da zensko vozi dobro je ...



Ai jbg hyundai ima 1.3 12V motor zato sam stavio al koliko vidim nemogu to sad izbrisati jebote ...


Sta's se naljutio nama
 
Legend
sub3r je napisao(la):
Nexus je napisao(la):
vidim ja to,al ovaj triza najgori od sve djece:D
al kod ovog cere,sve mi je jasno po njegovom niku:D

dobro to, triza je vazda bio najgori u komsiluku :D

jos jenoć, dobra kola :cool:

kazem ti ja:icon_biggrin:
hvala druze;)

cera_1.3_12V je napisao(la):
Nexus je napisao(la):
sub3r je napisao(la):
jbg nexa, ovo su ti sve rejseri.... sve preko 250 konjova :D

vidim ja to,al ovaj triza najgori od sve djece:D
al kod ovog cere,sve mi je jasno po njegovom niku:D

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ja barem imam vise kilovata :D :D :lol::lol::lol::lol:






Ne stvarno skoda je fina rodica mi je uzela sebi platila 10.500 KM sto je po meni previse za SDI ... al ipak kad skontas da zensko vozi dobro je ...



Ai jbg hyundai ima 1.3 12V motor zato sam stavio al koliko vidim nemogu to sad izbrisati jebote ...


Sta's se naljutio nama

al zato ja imam vise kubika:D
ma ne ljutim se,sve ok;)
 
Top