Skoda Fabia SDGT

Skoda Fabia SDGT

Član
moze onda i "s" u crveno :D ja cuo da ako se ta slova oboje u crveno ide po jedan "konj vise" :lol: :lol:
 
SDI super dobro ide ;)

Lijep auto, dobra boja, posebno mi se svidja enterijer. I jedan i drugi model felgi su dobre, meni se vise svidjaju originalne :cool:

nikakva mana to nije sto je SDI, dobar motor, ne trosi smijesno je to uopste spominjat a nije ona teska da sad ne moze ic za cetvorku golfa je to druga prica ako je SDI.
 
Legend
tako je,i ja sam isto prije mislio da je SDi krsh,al kad sam provozao auto,to je bila druga prica.
hvala druze ;)
 
Član
Nexus je napisao(la):
tako je,i ja sam isto prije mislio da je SDi krsh,al kad sam provozao auto,to je bila druga prica.
hvala druze ;)

Ma nije krs daleko od toga, nego kad provozas nesto jace npr tdi pa se vratis smoris se...nemoj samo da se das u tdi i sve je super:icon_biggrin:;)
 
Legend
ma vozao sam ja i TDI-a,cak i Prosla duja je bila jaca,ali zato razlika izmedju golfa i skode ogromna :icon_biggrin:

dsTeam_marjan je napisao(la):
Imam i ja Golfa SDi troši malo al neide :D

cestitam:cool::cool::D
 
ja sam isao sa SDI-om na more(polo SDI) i vjerujte da je fino isao,nije otresao ali je lijepo posluzio..druga je prica za golfove sa sdi motorom,oni su dosta tezi od ovih kompaktnih i zato i neidu...a motor ima lijep obrtni moment i to ga izvlaci... sve pohvale nexxa jarane
 
Legend
cera_1.3_12V je napisao(la):
et i kod mene u garazi jedan SDI lezi :S :S hahaha


a tebi nest prije par dana govorim haha.. kak se vrati sve

eto vidis:icon_biggrin:
welcome to the club:icon_biggrin:

hvala nerko :cool:
 
Član
kad su glatke povrsine, manji otpor zraka pri ovim astronomskim brzinama... ne razumjete vi to :D
zna nexa ;)
 
Top