Skoda Fabia SDGT

Skoda Fabia SDGT

Član
RE: Fabiana by Nexus

shta da ti kazem dodas jos 2 hiljade dobijes auto novembar 2007 40 000 km i jaci s opremom i jos vw polo... a da i brzi... al ajde svako ima svoje...
 
Član
RE: Fabiana by Nexus

nodiash je napisao(la):
bmw 330d je napisao(la):
Lijep auto samo je cuvaj , skoro sam isao sa prijateljem za Zagreb sa jednom ovakvom samo karavan , inace to mu je sluzbeno auto i kad sam vidjeo na satu 450.000 i kusur hiljada nisam mogao vjerovati , a jos uvijek je u super stanju.
Samo redovno odrzavanje , jeste da na autoputu nemoze brzo ali zato potrosnja 4l i nesto.

ps, taj bimer e90 je 330xd ne m3 , gledao ga ja sad na odmoru!!

Kakav je i kolko kesha?

Prodaje se naravno , kod njih je sve na prodaju a imas ga na autopijaci.ba plavi 330xd cjena je 53.000 km , nekada se prodavao u Sarajevu bio je stalno po oglasima..
Ali jeste dobar pravo samo steta automatic ...

m
 
Legend
RE: Fabiana by Nexus

@tibor-moze bit ne razumijem se u ove opreme:icon_biggrin:
@Pike-jbg izletila mi slucajno i ja je uzeo,polo se moze naci al mozda benzinca
@330d-a i to sto kazes on sve prodaje,al meni je bimer mrak
 
Legend
RE: Fabiana by Nexus

aha ja kontam reko nesto drugo u pitanju,da sam znao mozda bi se i dogovorili:icon_biggrin:
 
Legend
RE: Fabiana by Nexus

stigle i gume 185/55/15 koje ce se montirati na ove felge,ako ne nadjem kakve druge 15" u skorije vrijeme
ec83c626.jpg
 
RE: Fabiana by Nexus

fine gume...to su one sto si pricao... ;)
steta da idu zimske na one felge...potrazi ne pik-u budu uvjek jeftine celicare..moj savjet..:icon_smile:
 
Legend
RE: Fabiana by Nexus

ma trazio sam al slab izbor nesto,ici ce ove gume zasad,pa cu ako nadjem felge kake prebacit:cool:
 
Član
RE: Fabiana by Nexus

Pih nisam prije vidio temu.
U glavnom neka je sa srecom i da dugo posluzi
 
Top