Skoda fabia rs update slike

Skoda fabia rs update slike

Član
Nisi izbacio slike interijera po kojem se dosta vidi ;)

Ali ovo ne bi rekao da je vRS jer nema 6 stepeni mjenjac, kao sto si rekao, nego 5-stepeni...ovo je branik od Fabije GT, nema farove sa lecom od RS, zadnji branik i krovni jesu od vRS, koliko vidim i nastavak auspuha... e ovako sad cu ti izbaciti sve o vRS-u kako ih ras[pznati pa ti isprintaj i detaljno provjeri ;)

Exterijer:

-Zadnji branik kao an slici tvojoj
-Krovni spojler kao na slici tvojoj
-Nastavak auspuha ovalni, sa dvije cijevi unutra, kao na slici tvojoj
-vRS branik kao sto je u mene, samo mora imati izbocine ispred farova jer su tu peraci farova
-Felga ne moze biti ispod 15"-ske zbog promjera prednjih diskova od 288mm
-Nazad diskovi
-Mislim da je oznaka Symphoni radio, radia koji je dolazio po opciji sa 6 leznim CD changerom

Interijer:

-Crni stokovi i nebo
-Crno-Bijeli recaro sicevi kao u Golfa 4 GTI-a ( isti su sicevi oblikom)
-6-ostepena rucica mjenjaca
-Perforirana ( izbusena rupicasta ) koza mjenjaca
-Kozna rucica rucne kocnice
-Maxi dot instrumental tabla (najcesce)
-U opremi ne mora imati grijanje siceva, ali mora imati asr esp
-Trokraki volan kao u tebe na slici
-Pedale kao kod mene (TT look)
-Plasticni stitnici pragova na prednjim vratima sa aluminijskom plocicom na kojoj je gravirano vRS


Motor:

-Otvoris lijepo prometnu knjizicu i samo 2 oznake motora mogu i smiju biti u njoj jedna je ASZ a druga BLT, a snaga 96kW
-Vrsta motora : 1.9 8v TDI PD, i samo je taj postojao u ponudi i nijedan drugi, nigdje !
- Godina proizvodnje od 2003 do 2007-e i tocka, nema dalje

Sto uciniti da budete 100% sigurni ?

Prepisati VIN broj ( na donjem lijevom kutu sofersajbe ) i otici u ASA ili nekog drugog dilera VW ili Skoda vozila i neka ocitaju po broju sasije da li je vRS i servisnu povijest, od toga nema nista sigurnije !

OPREZ !

Nek vas ne zajebavaju ljudi govoreci da je to posebna edicija vRS-a ! Postoje samo dvije, obicna kakvu mozete sresti na netu bilo gdje, i SE edicija (crni kozni sicevi), koja je radjena nakon 1 000 proizvedenih "normalnih"...nema vRS - elegance kao recimo sto je onaj lik napisao na PIK-ovom oglasu sto je strujaze postao ili neke slicne oznake i dopune naziva...dakle vRS i vRS SE i to je to ! Od posebnih edicija samih Fabija postoje jos 2, a to je Paris ( nije zazivjela ) i GT ( dolazi sa 2.0 benziskim motorm i prednjim branikom kao kod tvog frenda )

Evo ti druskane pa pogledaj ovaj link, citaj moj popis i gledaj u slike sa ovog topica, jer je na njemu sve original osim flega i nastavka prednjeg branika, odnosno ovog lipa...

Evo link:

LINK NA ORIGINAL !

To je otprilike to sto sad mogu ovako ujutro iz glave izbaciti, ako ti jos nesto nije jasno drekni...;)
 
Član
i sam kazes da nema 6 brzina, vrs ima.... tako da... evo i tbko je bio vrijedan ba detaljno napisao...

al ja ne znam koji je klinac, sada svako tko uzme fabiu, lafo sa nekom sitnicom zamjenjenon kaze "sportska" verzija, rs i sl... konkretno jedan momak u ze uzeo, ma obicna, ali ksenoni ugradjeni i jos neke sitnice, prica i cip to ima... i nema ne mozes sa njim ni pricat, SPORTSKA I Tacka :lol: :lol: :D
ovaj na piku sa crnom, koji je to lik, cak me blokao da ne mogu pisat vise u pitanjima :lol: ima svakakvih biljki...
 
Član
Meni napisao da sam doktorska *****, pa ono...a htio covjeka spasit blamaze...ali eto ako on vozi vRS neka mu je :D
 
Član
nema onom na piku pomoci, kod njega je vrs i gotovo... ni onaj tobejarabi mu ne pomaze vise :D
 
Član
a znam ovu fabiu bude na ircu dole?? nije rs sto posto jer sam je bas zagledao ali opet lijepo izgleda i mislim da vredi tih para..
 
Ahm hvala vam sto ste mi oobjasnili i skontao sam u cemu je fazon , sto se tice enteriera slicno je ali nije boja ista , sjedista su istog oblika ali kao na slici onog sa pika sto se vidi tapacirung u toj boji !

tibro brate havla ti na objasnjenu svaka cast ! da nebi tebe ja bi pojeo go*vno :D mislim da mi je skodilaka rsicu nebih druge pa tako da sam u potrazi za njom :) he
 
Član
ovdje je vrlo lako izvuci jedan jedini zakljucak, a to je da te jaran htio momacki naguzit, doduse ko ce koga nego svoj svoga
 
Član
MawiGenius je napisao(la):
Ahm hvala vam sto ste mi oobjasnili i skontao sam u cemu je fazon , sto se tice enteriera slicno je ali nije boja ista , sjedista su istog oblika ali kao na slici onog sa pika sto se vidi tapacirung u toj boji !

tibro brate havla ti na objasnjenu svaka cast ! da nebi tebe ja bi pojeo go*vno :D mislim da mi je skodilaka rsicu nebih druge pa tako da sam u potrazi za njom :) he

Nemas brige, tko pita ne skita ! ;) A sto se vRS-a tice, najbolje ti je u Njemacku pa prokopati, ili preko oglasa pa da ti neko uvede i pogleda tamo auto na licu mjesta...u HR ih ima dosta, ali nitko nju ne prodaje, jer su svi happy ;)
 
za tu neku cijenu mozes dobiti ovo,, nije sto je moj al je za tu fabiu
izumitelj auta http://www.bhtuning.com/golf-20v-gti-turbo-200ks-11600km-t-46542.html;)
 
Član
Pa mislim da bi kolega trazio onda pola gti ili nesto slicno...vjerovatno naganja vRS jer je u sustini to opet dizelcina koja cugari 5.5-6 litara bilo kakve voznje ;)

A ti ces buky lijepo spakovat svoj motor i meni ga poslati :cool:
 
Član
:lol::lol::lol::lol::lol: ua ovo cudo 11 000 trazi :icon_eek::icon_eek::icon_eek:

Za te pare kupis ibizu cupru koja je duplo ljepse auto od ove chunirane fabie
 
bucky golfac je predobar i stvarno nemam sta reci na njeg al trazim samo dizel hvala ti na ponudi !

heh ah ovaj put sam zainteresovan za rsicu jer one me nesto privlace :D he pa ako ima ko sta o njima da mi neko ponudi bujrum !

a pogledacu u njemackoj mozda i nadjem !!
 
Top