Skoda fabia rs update slike

Skoda fabia rs update slike

poz

e ovak , planiram uzet sebi skodu fabiu rs 2003/04 god dizel 1.9 TDI sto se tice auta , rednovo je servisirana u ocuvana je , ima skoro sve od opreme,momak je uzbacio xenone, sportske opruge, fele itd... trenutno nemam slike ali sta vi mislit dali je skupa 11 000 ??
 
Član
RE: Skoda fabia rs

Pa toliko su i "obične" fabije. Cijena je super, vrijedi svakog feninga. To auto leti, a i ima potencijala drama ;)
 
RE: Skoda fabia rs

mirso je napisao(la):
Pa toliko su i "obične" fabije. Cijena je super, vrijedi svakog feninga. To auto leti, a i ima potencijala drama ;)

Nemogu se onda zajebati ako je uzmem ?? mislim opet velika je svota da se da za auto heh , a znam i cije je auto i koje voza i znam da momak nista nije lose radio sa njom bas je ocuvana !!
 
Član
RE: Skoda fabia rs

ja mislim da nije skupa,ni u koju ruku,ako je dobro stanje vjerujem da ces biti super zadovoljan;)

ajde uzmi pa nam je predstavi na forumu:cool::cool:
 
RE: Skoda fabia rs

ArminM je napisao(la):
ja mislim da nije skupa,ni u koju ruku,ako je dobro stanje vjerujem da ces biti super zadovoljan;)

ajde uzmi pa nam je predstavi na forumu:cool::cool:

heh ma htjeo sam da se savjetujem oko cijene jer ne razumijem se puno oko skode i kako one idu na cijeni aaa planirao sam abd sad u martu da uzmem pa eto bicete obawjesteni o cemu se radi :D
 
Član
RE: Skoda fabia rs

Da ti to nije ova fabijana



http://www.pik.ba/artikal/933818/skoda-fabia-vrs-/
 
Član
RE: Skoda fabia rs

cini mi se da je ovu fabiu neko vec postavljao na forum,nesto je bilo rasprave,ili je neko htio kupit, ne sjecam se bas. Svejedno extra izgleda,i ako je to ta;)
 
RE: Skoda fabia rs

strujaze je napisao(la):
Da ti to nije ova fabijana



http://www.pik.ba/artikal/933818/skoda-fabia-vrs-/

heh nije drug ova je iz Tuzle momak je ne prodaje al eto naprawio je cijenu ko za mene sto ssmo jarani itako
 
Član
RE: Skoda fabia rs

STOOOP !

1. Kako mislis "ubacio" xenone ? vRS dolazi fabricki sa xenonima, farovima sa lecom na kratkom svijetlu i peracima farova

2. 11 000 je budalasta cijena jer ni u njemackoj satranu koja je presla vise od 150 000 ne mozes uzeti za te pare a da valja

3. Da li je taj motor TDI PD, jer je iskljucivo samo on dolazio sa vRSicom

4. Da li ima automatsko niveliranje farova, jer vRS ima sklop na zadnjem mostu koji mjeri koliko je potonula nazad pa sama stela farove

5. Oprema ukljucuje bocne airbag, recaro siceve, ASR ESP i slicno ?

6. Postavi slike saizvana i iznutra i kazem ti odmah jel original ili ne...

7. Ovo pisem jer mi je to jako sumnjivo zbog cijene, a i nemam druge info da postoji jos jedna vRS-ica cak i slicna izgledom pored Davorove...

8. Na kraju uzmi VIN broj i provjeri u katalogu, ili podigni u gepeku pokrov za rezervni tocak i iscitaj ili ovdje napisi sve sto pise na onom papiru u kadi rezervnog tocka...ono, ima puno grupa po 3 velika slova...

strujaze je napisao(la):
Da ti to nije ova fabijana



http://www.pik.ba/artikal/933818/skoda-fabia-vrs-/

Ovo ili nije vRS ili je tesko karambolirana...

1. Tapacirunzi su sa elegance modela, vRS je imala crne textilne

2. Sicevi iako se vide, vidi se da su sivi kao u eleganca i isti je materijal obruba, u vRS je bijeli obrub sa crnim srcem sjedalice i naslona, recaro profilirani isti kao u golfa 4 GTI-a, ili crna koza u seriji vRS SE sto oznacava modele nakon 1 000 proizvedenih ali su rijetkeee

3. Od opreme ima grijace prednjih siceva, asr i to je to, bas kao Elegance a fali joj esp barem

4. Nema vRS branika, krovnog spojlera, nastavka na auspuhu niti farova sa lecom

5. Na njoj su 14/ske celicne felge koje jedva mogu na kljesta i diskove 256mm kao u eleganca a ni u ludilu na 288mm diskove kao sto su u vRS itd itd...

Hocu reci, ako je ovo sa PIK-a vRS, moja 1.4 je Audi R8 ;)
 
Član
RE: Skoda fabia rs

Ova sto sam stavio sa pika definitivno nije zato sam i postavio link jer se poklapa cijena i godise izmedzu ove dvije,bas maloprije je limpi bio kod mene i zato smo postavili da zna momak da nije to TO,Tibore ovo sto si gore naveo kako da raspozna vrs u masi drugih je cista 10 ;)
 
Član
RE: Skoda fabia rs

Ma ima jos milijun stvari, ali sad da ne bi ovdje pisao cijelu pricu u sitne detalje, nek posalje 5-6 dobrih slika da vidim pa mu kazem da ne naguze momka bezveze za pare, 11 somova nije mala para nikome... ;)
 
Član
RE: Skoda fabia rs

bas sam ja bio kod struje, vidjeli ovu rs temu , a znam da je bila ova lafo vrs sa pika... naravno nije vidjelo rs-ice...

a ovo opet, stavljao ksenone, cijena od samo 11 milja... postavi ti slike, i odmah ti kazemo jel prava rs :icon_smile:
 
Top