Skoda fabia rs update slike

Skoda fabia rs update slike

RE: Skoda fabia rs

e jbg sad :D vi mene zabrinuste prawo pogotov ovaj Tibro :D heh neka ako se momak razumije nek mi objasnije sta je i kakva je razlika zimednju njih jbg nebi ni ja wolio da uzmem macka u vreci

evo slike swana a bice iznutra

1qrjh0.jpg


2j1vhv5.jpg


sdmxjm.jpg


j8pkjl.jpg


jaran mi kaze da joj je trap citaw drugaciji od obicne skode i da je pojacana na trapowima ...
 
Član
RE: Skoda fabia rs

ne bi ja rek'o da je kod njega rs, mada, vidi sta pise u saobracajnoj, ako je 131 ks onda....
 
RE: Skoda fabia rs

he i to sto kazes provjericu jbg !

ˇ@tibor987

mozel par savjeta da mi kazes kako mogu otkrit jel rs ili ne ?
 
Član
RE: Skoda fabia rs

Nisam strucnjak za Fabiu, al ova gore bas i nema neka obiljezja RS-ice, samo Fabia nadjidjana kojekakvim plastikama. Ako je neko RS-icu preradio da ovako izgleda, onda nije dobar :D Bila je bas za nekih 11.000 KM nedavno RS-ica na Piku i to prava - full serijala. Al nema je vec dugo, valjda prodata. A 11.000 KM nije malo, ako hoces jurilicu, mozes i bolju ubosti za te pare. Ako hoces iskljucivo dizelsku jurilicu, onda je Fabia dobar izbor :cool:

MawiGenius pa Tibor ti je sve napisao, prvi post na drugoj strani, kud ces detaljnije od toga...
 
RE: Skoda fabia rs

VR6Boki je napisao(la):
Nisam strucnjak za Fabiu, al ova gore bas i nema neka obiljezja RS-ice, samo Fabia nadjidjana kojekakvim plastikama. Ako je neko RS-icu preradio da ovako izgleda, onda nije dobar :D Bila je bas za nekih 11.000 KM nedavno RS-ica na Piku i to prava - full serijala. Al nema je vec dugo, valjda prodata. A 11.000 KM nije malo, ako hoces jurilicu, mozes i bolju ubosti za te pare. Ako hoces iskljucivo dizelsku jurilicu, onda je Fabia dobar izbor :cool:

MawiGenius pa Tibor ti je sve napisao, prvi post na drugoj strani, kud ces detaljnije od toga...

he nisam vidio preskocio sam post bio ! problem je u tom sto i neznam kako izgleda rs model pa zato sam tu da se podijelim misljenje sa wama ! he a iskreno da mi je fabiu rs nebih obicne nabrijane !
 
Te maglenke nisu kao u rs-ice

evo kako izgleda rs:

http://www.autoevolution.com/image/skoda-fabia-rs-2003/2854.html#image
 
da ali evo i slike iznutra samo nema grijanje u sjedistima a ostalo sve isto
kozni volan, tabla , sjedista , sve nako u te i rucica mjecnjaca je sa 5 stepeni !

2880c1s.jpg
 
Član
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=141739830&pageNumber=1&scopeId

ovo je jedna prava rs-ica i to je medju jeftinijima...pa vidi sta i kako izgleda i sam ces skontati...
 
menso je napisao(la):
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=141739830&pageNumber=1&scopeId

ovo je jedna prava rs-ica i to je medju jeftinijima...pa vidi sta i kako izgleda i sam ces skontati...

heh ovo je bas 100% rs ! :D
 
Član
Nije ti to RS-ica ako je mjenjac sa 5 stepeni. RS ima 6 stepeni mjenjac... :icon_biggrin:

Imas finih Seata Ibiza sa 130 KS za tu ili cak manju cijenu, skoro isti auto mehanicki, samo meni malo ljepsi od Fabie RS.
 
VR6Boki je napisao(la):
Nije ti to RS-ica ako je mjenjac sa 5 stepeni. RS ima 6 stepeni mjenjac... :icon_biggrin:

Imas finih Seata Ibiza sa 130 KS za tu ili cak manju cijenu, skoro isti auto mehanicki, samo meni malo ljepsi od Fabie RS.

i meni je bilo cudno kad sam vidio mjenjac 5 stepeni ... mozda je elegence model pa kaze rs i ja mislim da je 74 hp jer vidio sam na poklopcu od goriva
 
Top