Skoda Fabia- Monte Carlo

Skoda Fabia- Monte Carlo

Član
Je li ti ova mreža u gepeku neka fabrička opcija ili?
Inače, fina Fabija, i lijepo što je žuta a ne crvena kojih ima jedno tri miliona...
 
Član
Skodilak sam po sebi izgleda perfektno, dosta se istice od drugih, felgice i gewinde i to je to, ne trazi jos puno , hajde Limpi sta cekas :D
Nek ti je sa srecom i da se navozas;)
 
Član
;) bit ce boljih slika dok se vrate fele i posteno opere
a kad nam huso zavrsi ggm bit ce gewinde :lol:

mreze je org za fobiu, ima za svaki model i auto sto imaju one kukice u gepeku. ova za fabku je oko 40km mislim

usput uradjen jedan sticker, skinuti sa strane nazad na bocnim, stavljen naprijed na sajbu u cosak;

20130406161830.jpg
 
Član
Nisam se dugo javljao, a imao sam pitanja u vezi auta koje je na piku...

ukratko, jos prolse godine sam imao sudar sa bagerom, preticao ga, coek htio skrenut lijevo na prosirenje, ja u mrtvom mu uglu,te pokupi me kasikom u suvozacevu stranu na nekih 70tak km/h. prevrtanje 2.5 puta, docekao se na krov, sreca nikom nista ne bi, vezan, jastuci...

nakon sto se zavrsilo sa osiguranjem, autom sam u takvom stanju prodao da ga ne gledam vise, posto je bila procjena na totalnu stetu, krov gotov, desna strana nazad pobjegla unutra 15tak cm, pragovi napukli, bukvalno nema strane da se nije poguzvala, od mehanike,; interkuler, hladnjak, tockovi naprijed otkaceni, letva, servo pumpa otisla, itd... poslije mene auto je "popravljeno", te se prodaje u vitezu. Dosta raje je pitalo jel moja to ili druga, jeste bila je moja i udesena... u kakvom je stanju ne bi da komentarisem, dovoljno je vidjet drugi volan i jos neke stvari uzivo... ispod su slike stete, pa eto da se zna, da se ne bi ko zaletio i uzeo misleci da je "novo"






































tema moze pod lock,
a trenutno odmaram od skode, presao na talijana "cuore sportivo" i to heheh :D
 
Poslednja izmena:
Član
jeste to je ta, pod garanacijom no comment... uzivo se vidjelo koliko je auto otislo van linije, sva se poguzvala da se apsobrira udarac, recimo cep od rezervoara bio skroz nabijen unutra...

pofino udeseno, tri jastuka ispucala, naprijed oba i u sjedistu. al najbitnije opet nikom nista, hvala Bogu ja normala izasao odmah, jeste da sam visio naglavacke hehe, al bez ijedne jedine ogrobotine, folije sacuvala stakla da se ne saspu napuklo u cosku samo, pojas ispucao metak, stegao me, jastuk drzao glavu, sa strane da ne letam...
na kraju auto stoji na krovu i opet je bilo prevrni ga ali sada rucno da se skloni sa ceste
al eto da se zna, sta je bilo i da nije u idealnom stanju
 
Poslednja izmena:
Član
Možda i nije to ta skoda na piku, vidis da su druge tablice, a kolko znam ove nove table se ne mogu mijenjat, ostaju na autu uvijek
 
Član
bivsa moja, kilometraza ista, novi znakovi vani, jer 2011 ta je imale stare zelene(istina i na volanu je sada, jer je stavio volan od novije) klijesta ofarbana, trakice, itd... tablice su druge posto je auto bilo odjavljeno, vratio ja tablice... popravljano je u novom travniku btw, pogledaj uzivo i sve jasno ;)
 
Poslednja izmena:
Član
Druže tebi svaka čast jer si ti ljudina jedna velika prvo nek ti nije ništa bilo a drugo rijetko ko bi ovo relano rekao i objavio ovako nego popravio i prodavao ovdje na forumu kao što rade pojedini......Al izgleda još uvijek ima DOBRE raje........pozzzz
 
Top