Skoda Fabia- Monte Carlo

Skoda Fabia- Monte Carlo

Član
Da konacno predstavim auto, novu fobiju, monte carlo, neplanski se opet skoda uzela... nesto drugo je bilo planirano, al eto ova izletila u zadnji tren...

motor je 1.2 tsi 100tinjak ponija
od opreme ima; ABS, MSR + EBC, servo upravljač podesiv po visini i dubini, električni podizači prozora naprijed, klima-uređaj, mjerač vanjske temperature, djeljivo zadnje sjedište, prednja svjetla za maglu, dnevna svjetla, manuelno podešavanje visine vozačkog i suvozačkog sjedišta, unutrašnje osvjetljenje sa odloženim dejstvom, kočni diskovi na zadnjoj osovini, bočne zaštitne lajsne na vratima – crne, aluminijum dekor umetci, zračni jastuk za vozača i suvozača, pretinac ispod suvozačevog sjedišta, grijani i električno podesivi vanjski retrovizori, rezervni točak punih dimenzija, sportski odbojnici, specijalne vanjske obloge na blatobranima, zadnji difuzor, staklo prednjih svjetala u crnoj boji - projektor halogen svjetla, sportska maska hladnjaka, crni krov i spojler na petim vratima, sportski podešeno podvozje, grijane mlaznice šajbe, bočni zračni jastuci naprijed, sportska kožna ručica mjenjača i kožom obložena ručica parkirne kočnice, gume 205/45 R16, aluminijumske felge "COMET" 6,5x16 (crne)sa Dunlop Sportmaxx gumama, interijer "PULSE" (crveno crni), komforna sportska sjedišta, aluminijumske papučice (gas, kočnica, kvačilo), kožni trokraki sportski upravljač, tamno tonirana / zatamnjena stakla od B stuba, oznaka "Monte Carlo" na vratima vozača i suvozača... te jos alarm, sredisnji naslon, cd mp3 blues aux, cent. daljinsko., u sustini standard neki, na ovakvom autu dosta...

yowd53jgtyujq1prnx2o.jpg


1s8n4z27zlfv12yhb8c0.jpg


s9ctkhs1r9bvxupunc2.jpg


k6qr65gs6bsv466n9fq.jpg


4je3bzt5yy9vsl5p5y7a.jpg


pa slike iz odzaka sa tuninga;

nlvtbfr40adcv3vk26fv.jpg


eno je tifusar :D

w5xw0e0sfkgwlcvzm5g.jpg


o92xl8yrosb8jcgsfe6n.jpg


6gea6lepkpe6nsndtrdw.jpg



pa je iggy ufatio na kamionu te u sarajevu na ilidzi :cool:

scaled.php


581w4gaxjsvpjwjc13hm.jpg


i onda novije slike, malo se kao "chuniralo", rub felgi u boju auta kao i klijesta;

o2yqxxpi3j4qpuyvhr.jpg


jskp6t8bfu7zosseqk.jpg


3jdc5n9qv2sxyzmz3ek.jpg


visro5eni4sm6iixuf.jpg


aqayxer5xiinsv235raz.jpg




View My Video
 
Član
ado_d je napisao(la):
Odlicna limpi. Razlika velika prema onoj jelde?

a jasta je, prvo u snazi. na ovoj su fabricki 16-ke, ne osjeti ih kao ona, sasvim solidno ide. pogotovo uzbrdo fino, jer joj je obrtni u dugom rasponu, pa uvijek moze povuci, te zato daleko ugodnija za vozit od stare. bolje ide, a manje trosi :lol: cak nije nesto ni pretvrda, prostrora ima vise gepek alii i unutra, inace u ovoj fabiji radi same visine ima se pofino prostora...

al povisoka jeste, nekako mi je stara imala veci smek po krivinama, jer nije imala snage, a taman bila spustena jos na 16-kama pa se mogla fakticki stalno sa punim gasom vozit :D
dok ova je drugacija, gas ne moze stalno jer ode preko nosa jadnica, a i jos se navikavam na visinu, i drugaciji osjecaj za volanom... mada fina je i ova za vozit po zavojima, heh sada uz vjeterenice u 4-toj samo preletim lagano, a ne potrosim 10km kao sa starom... to je najveci problem bio, sto je onu brdo ubijalo na 16"...
 
Član
Ja sam čuo da se uzela ova škoda pa sam vidio tvoju bivshu u busovači, i uvijek me interesovalo što je nisi predstavio...ne volim škodu kao marku vozila ali ova Monte carlo mi se osobno sviđa...pozzzz:cool:
 
Član
Kerrim_93 je napisao(la):
e nek si je predstavio vise dugo si ceko :cool: fina fabia ljepo izgleda a ljepo i ide;)

da znaju ljudi da sam u ovoj sada, te da ne trzaju onog sa starom pored busovace :D

a kultura, idealno bi doduse bilo 150tak konja na ovaj izgled, al onda bi vise i trosila, ovako je prihvatljivo, nije bas mrtva, a da se sipat :icon_biggrin:

Franki je napisao(la):
Predobra je, nek je sa srecom. :cool:

hvala ;)

bad_look je napisao(la):
Ja sam čuo da se uzela ova škoda pa sam vidio tvoju bivshu u busovači, i uvijek me interesovalo što je nisi predstavio...ne volim škodu kao marku vozila ali ova Monte carlo mi se osobno sviđa...pozzzz:cool:

stara u busovaci, uzeo je neki sto preprodaje... ima oglas na piku, malo dodao vise opreme nego sto postoji na njoj al stas mu heheh

nije ni meni fabia 2 nesto... al eto mc moze proci, pogotovo jer su rijetke kod nas...
 
Član
Odlican motor odlicno auto.........mozda su malo fulili sa enterijerom, al neka protiv uroka:D. Uzivo je druga prica.
Puno predjenh km-ova;)
 
Član
fOla :cool:

aBd spustanje ce bit nekad, al kad nam huso zavrsi u zenici ggm, trenutno je stanje kao na ratistu, krateri, cijevi, obilaznice, makadam, rupe, jos stalno sahtove kradu, samo gledas da ne propadnes u neku rupahiju... stanje je takvo da nam je bulevar dobro propao, sav grbav od muke, a tek ostalo heh
 
Član
Gledam neki dan bio u Zenici poceli su radovi tamo Tetovo asvaltirano cuo sam da ce spojit sa Zenicom a Nemilu cjelu izrovili ....Koje je godiste ova Sk0da ;)
 
Top