Skoda Fabia- Monte Carlo

Skoda Fabia- Monte Carlo

OmO

Član
Skoda je prelijepa, pogotovu zbog boje. :icon_biggrin:
Neka te dobro sluzi, puno predjenih kilometara zelim ;)
 
Član
Benny_BMW je napisao(la):
Gledam neki dan bio u Zenici poceli su radovi tamo Tetovo asvaltirano cuo sam da ce spojit sa Zenicom a Nemilu cjelu izrovili ....Koje je godiste ova Sk0da ;)

ma sve dignuto u gradu i okolo, ajde barem su dobili na izborima pa ce valjda nastavit i dalje radit :D

a decembar 2011-to je, najvise zato je i uzeta, jer su radi godista dali fin popust, mada garancija i ostalo se racuna od dana preuzimanja i kucanja transportnog koda, u mom slucaju od kraja juna :icon_smile:

OmO je napisao(la):
Skoda je prelijepa, pogotovu zbog boje. :icon_biggrin:
Neka te dobro sluzi, puno predjenih kilometara zelim ;)

:icon_smile: a boja jeste upecatljiva, samo sto je ljeti moram raidom spricat :lol: nije bas idealna za odrzavanje kao stara srebrena, al sve ima svoje, sada malo cesce valja sapirat zimi na praoni
 
Legend
auto je bas ko' bombon , tu u mojoj blizini se jedan crveni isti vozika , kako si vec rekao sve je super samo sto su bas sve povisoke ...... to rijesi kad vec stignes , odmah ce jos bolje izgledati , a jos se bolje i ponasati druze ;)
 
Član
Vidjena fObija u Zenici, bas ne mozes da je ne primjetis! Svaka cast, cista desetka! :cool:
 
Član
enesss je napisao(la):
auto je bas ko' bombon , tu u mojoj blizini se jedan crveni isti vozika , kako si vec rekao sve je super samo sto su bas sve povisoke ...... to rijesi kad vec stignes , odmah ce jos bolje izgledati , a jos se bolje i ponasati druze ;)

Taman mislio isto napisati,naravno slicno.Valjalo bi je samo u pod malo i biti ce kao bombona :icon_biggrin:
 
Član
;)

a djaba visoke jesu, radi samog roomster izgleda pa jos visocije na oko djeluje... sto je jos smjesnije ova je nesto sitno niza od obicne, jer ima fakticki kao i rs nize opruge i tvrdje amortizere, al djaba, opet je ko suv-ic :lol:

prvo valja se sada iskesat za zimulje, celicare 15" od golfa cvrke uzete, jos gume i gumeni prostiraci da se uzmu... al potrefio najskuplju dimenziju 15-ki, 195/55 :icon_rolleyes:

ima gluposti gdje su stedili, npr. nazad kod zadnje sajbe, na gepeku, mali komadic itisona il plastike, ostalo je sve golo/lim, kao i u gepeku samom sve plastike, mogli su presvuci barem...pa se iznutra vidi boja karoserije, na vratima kada se otvore nema onog crvenog osvjetljena u cosku ili nesto, obicna klima itd... al doduse gledam po njem, britaniji su uglavnom sa daleko boljom opremom, radi samog trzista.

mada ima i finih detalja, crni poklopci za sarafe na felgama, crni krovni tapacirung, zgodnih pretinaca, maxi-dot koji ima finih opcija, a najvise mi valja radi prikaza brzine digitalno te temperature ulja, fabricki zatamljena, itd

al sve u svemu zadovoljan auticem, jos malo pa vec prvi servis :D
 
Legend
sve je to zanemarivo , sve ces to pokriti za siću ako hoces , .....
ma samo naprijed lijep je sam od sebe , novo sto je naj vaznije ;)
 
Član
lijep autic neka je sa srecom i da se navozas;)
slazem se sto se tice boje stvarno je zeznuta za odrzavat,ja sam prvi put otisao u samo usluznu praonu i nakon sto sam potrosio 3 km za koje nista nisam uspio oprat:icon_mad:, izvukao sam auto i otisao u autopraonu da ga ljudi operu
a super ti je ideja to sa raidom vrijedi pokusati
 
Član
fino si se ponovio, da ne govorim i ja da spustis, al spusti :D

ima robustan izgleda pa je to jos izrazenije, kao kod vecine vag koncern auta, ali je lijepa s dobrom opremom, ekonomicna...
sto se tice izgleda bolje felge i spustanje bice dovoljni ;)
 
Član
autic je s vana bombona, s tim sto je za moj ukus unutrasnjnost nekako presiromasna, prvenstveno mislim na ovu centralnu konzolu. prvi put kad sam sjeo u nju dobio sam takav utisak, obzirom da su je s vana fino usminkali, nebi im falilo i da su malo unutra, al hajd nije ona ni losa da se razumijemo ;)

ako budes kad sta radio oko sjedista, obzirom da ta crvena i ne idu bas sa zutom bojom vani, moj savjet pukni ih u crno komplet, nemoj majmunisati nista sa zutom ;)

nek je sa srecom i da se jos puno navozas. ne kaze se dzaba da je novo auto najbolje auto, a cuo sam i dosta pozitivnog za taj motor :cool:
 
Top