sjedišta u kožu!

sjedišta u kožu!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Spok je napisao(la):
Jel mu moras ostaviti auto, ili npr. narucis presvlake, a on vec ima dimenzije za auto, ti kasnije samo odes i namotnira ti to?

Izgleda da se nismo razumjeli.Ti trazis presvlake a ovaj neradi presvlake.
On komplet sjediste radi na novo.Znaci rastavi ga svega napolju i sve staro sa njega pocupa i baci.Ja sam skinuo sjedista i odnio mu i svi rade tako.Jer on to rastavi napolju skroz i komplet sjediste radi na novo.Plus popravka spuzve u sjedistu sto je meni radio jer mi je jedno bilo propalo skroz.
 
Član
ajdin_ze je napisao(la):
Spok je napisao(la):
Jel mu moras ostaviti auto, ili npr. narucis presvlake, a on vec ima dimenzije za auto, ti kasnije samo odes i namotnira ti to?

Izgleda da se nismo razumjeli.Ti trazis presvlake a ovaj neradi presvlake.
On komplet sjediste radi na novo.Znaci rastavi ga svega napolju i sve staro sa njega pocupa i baci.Ja sam skinuo sjedista i odnio mu i svi rade tako.Jer on to rastavi napolju skroz i komplet sjediste radi na novo.Plus popravka spuzve u sjedistu sto je meni radio jer mi je jedno bilo propalo skroz.

Nismo se razumjeli, moja greska. Ta solucija otpada.

Nasao sam kozne presvlake, originalne (radjene za vw salone), ima koza, polukoza, etc...
Sad, da li bi model za passata 6b mogao na Octaviu 1? Onaj djecko sto radi mi nije znao reci. Da li bi se morale raditi kakve korekcije ili moze i ovako?
 
Član
ja sam radio presvlake u Gradačcu...150km...rade dobro...skidaju sjedista i šiju odmah.....dogovoris termin,odes,izaberes dezen...cekas jedno sat-dva i gotovo...
Obavezno pregledaj odmah detaljno sve..zna se desiti nekih sitnica koje kasnije nerviraju......
Firma se zove M-Gratex....
035 817-396 061 856 553
 
Mgratex gradacac, odlicno momci rade, evo ti broj 035/817-396.. To je ta firma koja se gore spominjala... Rade odlicno, sto su mnogo puta dokazali...
 
Član
Ma kakve presvlake... nema od toga nista ... kad tad se razvuku i pocnu gubiti oblik, ili pocnu pucati po savovima, da se ne znam kako kvalitetno odrade ...

Jedino pravo rijesenje je naci pravog majstora koji ce rastaviti sjediste i nanovo ga sasiti od materijala po tvojoj zelji ...

Koliko sam razumio neko je vec naveo da je tako radio i ja bi to preporucio, ako hoces da kvalitetno i trajno rijesis pitanje sjedista

Ja sam tako radio ... kombinaciju crne i narandzaste eko-koze za sjedista i kostalo me 200 eura presvlacenje prednjih i zadnjih sjedista...

Inace, radio sam to u Gradisci
 
Član
Spok je napisao(la):
Kozne 150KM? :icon_eek:
ma ne...kod mene su obicne platnene....ima neka eko koza koja se meni nije svidjala a ako hoces pravu kozu onda to i kosta jbg.....ima kombinacija koza i platno..recimo koza sa strane a platno kroz sredinu to ne izgleda lose...ali sve zavisi od ukusa.....
 
Član
Sto se tice izbora materijala, ja sam uvijek bio da je platno u sredini, koza- eko koza ili sta vec po obrubu siceva...em ljeti ne zari guzicu, ne znojite se, u krivini ne leta dupe lijevo desno, i ne rasteze se platno ko eko koza pa da se nabora....tako je u meni sad kombinacija, i sad za proljece u novom izdanju bit ce isto to ;)
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Sto se tice izbora materijala, ja sam uvijek bio da je platno u sredini, koza- eko koza ili sta vec po obrubu siceva...em ljeti ne zari guzicu, ne znojite se, u krivini ne leta dupe lijevo desno, i ne rasteze se platno ko eko koza pa da se nabora....tako je u meni sad kombinacija, i sad za proljece u novom izdanju bit ce isto to ;)

i koliko bi para bilo otprilike za mene nesto tako... za opel astru
 
Član
Mene doslo za fabiju prednji sicevi i zadnja klupa sa naslonima za glavu 350 ( materijal i ruke )...tako, ovo ti okvirna cijena, znaju cijene varirat drasticno, zavisi kod koga radis...;)
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Mene doslo za fabiju prednji sicevi i zadnja klupa sa naslonima za glavu 350 ( materijal i ruke )...tako, ovo ti okvirna cijena, znaju cijene varirat drasticno, zavisi kod koga radis...;)

Ako se odnosi na moj post, vec sam odgovorio ;)
 
Član
damko je napisao(la):
ja sam radio presvlake u Gradačcu...150km...rade dobro...skidaju sjedista i šiju odmah.....dogovoris termin,odes,izaberes dezen...cekas jedno sat-dva i gotovo...
Obavezno pregledaj odmah detaljno sve..zna se desiti nekih sitnica koje kasnije nerviraju......
Firma se zove M-Gratex....
035 817-396 061 856 553

Uradio danas sjedišta u M-Gratexu i zadovoljan sam uradjenim. Stvarno su fino odradili posao, presvlake su, ali odradjeno 1 liga...Uzeo sam crnu eko kožu, sad je sjedište i udobnije a i daleko bolje izgleda :cool:

Odlučio sam se za opciju presvlaka jer sve bude za par sati gotovo...Nažalost, nemam tog luksuza da ostavljam auto po Tešnju, Visokom ili sl. 5,6 dana, to je problem...

Ali eto, ovo dobro prodje ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top