sjedišta u kožu!

sjedišta u kožu!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozz,
Imali neko da radi kvalitetno presvlačenje sjedišta u kožu u ili oko Tuzle i kako se cijene kreću?! Hvala!
 
Član
mirso je napisao(la):
Pozz,
Imali neko da radi kvalitetno presvlačenje sjedišta u kožu u ili oko Tuzle i kako se cijene kreću?! Hvala!

navodno ima u gradaccu rade extra,ne znam kak se zove firma,ima neko da vjerovatno zna
 
Član
Topla preporuka za Gradacac, ako treba, mogu nabaviti broj, ko god je radio gore, niko se nije pozalio, imam 3-4 druga koji su radili gore, svi su pre prezadovoljni
 
Član
trizex je napisao(la):
Topla preporuka za Gradacac, ako treba, mogu nabaviti broj, ko god je radio gore, niko se nije pozalio, imam 3-4 druga koji su radili gore, svi su pre prezadovoljni

Aha, pa kad su tako dobre preporuke, ne bi bilo loše imat broj da ih kontaktiram --- ako ti nije frka...hvala druže!
 
Član
Zenica,lik se zove Nedret.Radio meni prije par dana sjedista od lancie Y.
Odusevljen sam jer izgledaju kao fabricka.Mjesavine koze i platna uradjena.
Za sva sjedista ja platio 250km.cijene idu od 250 km pa na gore zavisno od velicine sjedista i materijala koji se koristi.Vrijeme potrebno za presvlacenje svih sjedista je 4 do 6 dana.U ovo ti je uracunato i popravljanje spuzve ako je otisla.Posebne zelje kao pravljenje vecih bubrega sa strana se posebno dogovaraju.
Neznam odakle si ali ako te interesuje dodjes do mene i vidis kako su ispala moja i uvjeris u njegov posao.

Nedret:061/788-605
 
Član
Jel mu moras ostaviti auto, ili npr. narucis presvlake, a on vec ima dimenzije za auto, ti kasnije samo odes i namotnira ti to?
 
Član
Ovaj u gradaccu radi presvlake - nazoves, ako ima kalup odradi ti sjedista unaprijed, montaza traje koji sat, dok se sve prisije i pricvrsti. Sve za dan. Uostalom, dao sam ti broj, pa nazovi, raspitaj se. LP
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top