sinoc ukraden aku dynamic 74ah....Lukavac

sinoc ukraden aku dynamic 74ah....Lukavac

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
LSD je napisao(la):
vidjen ponovo od strane Got2be.....
ja nisam imao srecu da ga pronadjem.....no bice prilike...Lukavac je mali grad:icon_smile:

bio sam danas s jos par momaka..kojima je nesto odradio...
ostalo cemo u 4 oka:D:D:D

:cool::cool:
 
Član
Got2b je napisao(la):
LSD je napisao(la):
vidjen ponovo od strane Got2be.....
ja nisam imao srecu da ga pronadjem.....no bice prilike...Lukavac je mali grad:icon_smile:

bio sam danas s jos par momaka..kojima je nesto odradio...
ostalo cemo u 4 oka:D:D:D

:cool::cool:

Skuplja se cijela banda da prebije jednog đankija :lol::lol:
 
Član
Na poligon neki, pa fudbala sa njim. Podijelite se u 2 tima, pa rokaj!:icon_mad:
Kad dosadi fudbal, predjite na ragbi, ako ima leda, moze i hokej,...;)
Ukljucite mastu, a on neka glumi loptu, pak,... Itd. u zavisnosti od sprtske discipline!:cool:
Na kraju mu izmjerite prolazno vrijeme na 402m, naravno, slobodan pad!:cool:
Ukljucite mastu i dobru zabavu vam zelim!:cool:
 

LSD

Član
ala su ljudi mastoviti bog te:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:

sto bih ja njega dirao....prljao ruke...znoio se :icon_eek::icon_eek::icon_eek:

mislim stvarno ne vidim potrebu:lol::lol::lol:

Got2be...nemas potrebe kupovat.....dodji i digni sam....evo ostavio sam haubu otvorenu da mi vishe ne razbijaju staklo :D:D:D
 
Član
ArminM je napisao(la):
LSD je napisao(la):
jos nista nisam uspio saznati ali istraga je u toku:lol::lol::lol::lol:

mozda bi do veceras mogao nekoga vozati na galerijii svezanog po gradu :lol::lol::lol:

ma jara ti to trebas svezat i na auto zakacit i tako vozit po gradu,manijaci prokleti,treba ih sve pobit,da to nije ko iz tvog susjedstva,ili cak neko ko ti je blizak,mozda ga je neko i vidio da je otvarao haubu,ali posto se s tobom druzi nije sumnjivo,,svasta raji pada na pamet,ja ne vjerujem nikome:icon_sad:

buraz ti njega strpaj u auto i vozi ga na neku planinu u sumu i tamo ga skines i ostavis ga da se polako vrati kuci
 

LSD

Član
tema se kljuca do daljnjeg ako neko ima neki info vezano za ovo postoji opcija PM
 
jbt ko bi mogo bit ja kad sam polago b prije nove godine dole gdje prva pomoc imali mi jedan cas sutra dolazimo na drugi kad nema laptopa plazme i projektora i mogu ruku dat da je neko bio od kandidata a za akuu nezz nisam znao ni da kradu to jbt hehe
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top