sinoc ukraden aku dynamic 74ah....Lukavac

sinoc ukraden aku dynamic 74ah....Lukavac

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

LSD

Član
sto pitas da mi i ti mozes mahnuti sta.....
e evo ja cu od sad ostavljati sve otkljucano pa kad kome sta treba nek dodje i uzme.....Hallal bilo:D:D:D
 
Član
obidji malo otpade vjerovatno ce tamo zavrsiti. neinteresuje takve sto je akumulator dobar vec njih interesuje 15-tak markica
 
Početnik
LSD je napisao(la):
sinoc mi mahnuli aku ponovo.....
drugi puta na istom mjestu...
ako nekome bude ponudjen nek mi javi; placam duplo samo da pofatam gamad.....


spreman sam da ubijem... :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:


idem da se raspitam po gradu i vidim ocu li sta naci:icon_mad::icon_mad::icon_mad:

ako neko od loklalne(tuzla,srebrnik,zivinice,gracanica) raje sazna evo broj 066/728-300

zovi mene ako kretene nahvatas da zajedno lomimo noge ;) i ovako dugo se nisam protegao kako valja :D

:icon_exclaim:

bedak sta reci, kreteni, ne moze na gradjevinu da zaradi nego krade mamu im j.. sto ih napravila takve :icon_mad:
 
Član
druze jest te krenuo neki baksuzluk...:(

ja sam u poslednje vrijeme stalno u lukavcu, kad vidim sta se tebi desava hvata me jeza jer se isto moze desiti i meni, samo je najgore sto mi nemaju sta vrijedno uzeti iz auta, al kad mi samo razbije staklo u minusu sam stoju dvije...............:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:

treba pobit gamad;);););)
PS: zapravo onaj zakon na bliskom istoku je odlican, ko ukrade osjeku mu ruku, kad bi to samo opet vratili kod nas, ipak mislim da se za vrijeme osmanlija manje kralo nego sada.........
 

LSD

Član
ma samo kad bi se slozilo npr nas 5-10 i da se dignemo kroz grad i izlomit cijelu ekipu koji drpaju puno puno manje bi bilo sranja....
ali sta ja mogu sam...
izlomim jednog u sutra mi je noz pod rebrima odmaa...
al saznat ce se ko je enes samo polako:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Početnik
ma jbg dug,nekako mi to cudno..skontaj malo jesil se sa bilo kime zamjerio ili tako nesto...a kad utvrdis,LIJEPI MRAK i MRACNA ULICA,carape na glave pa bubrege podbijas,a nezna ni ko je ni zbog cega je :smajli04::smajli21:
 
Član
Lija je napisao(la):
ma jbg dug,nekako mi to cudno..skontaj malo jesil se sa bilo kime zamjerio ili tako nesto...a kad utvrdis,LIJEPI MRAK i MRACNA ULICA,carape na glave pa bubrege podbijas,a nezna ni ko je ni zbog cega je :smajli04::smajli21:

ma da se zamjerio nekome, bila bi mu izlupana stakla, izbusene gume i sl. nebi mu krao aku...
 

LSD

Član
vidi ja imam stav ne diram te ne diraj me.....dakle nisam nikog mrko pogledao na ulici a kamoli nekog zaj*avo!!!
ovo je samo falila doza i otisao aku za 30KM :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:


pa da je dosao do mene i reko daj mi da se ubodem halalio bi mu 30KM slatko:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
ruke i noge,znaci udarat po njima dok ih ne slomis,ostalo ne diraj...da poslije covjeka ne nosis na savjesti radi akumulatora :D
 
Član
Kakve noge i ruke..U glavu sve..;) Tako meni cd ukralo pred punim kaficem..I to narkomani iz moje ulice..Fino na kucna vrata i teske tjelesne povrede..Pa mu vise nece pasti napamet, ne samo meni , nego bilo kome..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top