sinoc ukraden aku dynamic 74ah....Lukavac

sinoc ukraden aku dynamic 74ah....Lukavac

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

LSD

Član
sinoc mi mahnuli aku ponovo.....
drugi puta na istom mjestu...
ako nekome bude ponudjen nek mi javi; placam duplo samo da pofatam gamad.....


spreman sam da ubijem... :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:


idem da se raspitam po gradu i vidim ocu li sta naci:icon_mad::icon_mad::icon_mad:

ako neko od loklalne(tuzla,srebrnik,zivinice,gracanica) raje sazna evo broj 066/728-300
 

MTR

Član
a brate jest te krenulo , btw bila je neki dan na avaz.ba vijest da su klepili neke sa akumulatorima bas u tvom kraju , malo procackaj ko su momci , garant je ista ekipa , j*em im mater .
Ubuduce meci shock bombu da ih odalami
 

LSD

Član
ma znase ko je ekipa ovdee ali neam dokaza ....mislim ne mogu biti 100%siguran dok ne nadjem aku kod nekog......
a nije on mogao daleko doci od sinoc...

u svakom slucaju javite......
 
Član
ccc manijaka,stvarno zalosno,to se krade i ovdje kod nas,treba svu gamad pofatat:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 

LSD

Član
jos nista nisam uspio saznati ali istraga je u toku:lol::lol::lol::lol:

mozda bi do veceras mogao nekoga vozati na galerijii svezanog po gradu :lol::lol::lol:
 
Član
LSD je napisao(la):
jos nista nisam uspio saznati ali istraga je u toku:lol::lol::lol::lol:

mozda bi do veceras mogao nekoga vozati na galerijii svezanog po gradu :lol::lol::lol:

ma jara ti to trebas svezat i na auto zakacit i tako vozit po gradu,manijaci prokleti,treba ih sve pobit,da to nije ko iz tvog susjedstva,ili cak neko ko ti je blizak,mozda ga je neko i vidio da je otvarao haubu,ali posto se s tobom druzi nije sumnjivo,,svasta raji pada na pamet,ja ne vjerujem nikome:icon_sad:
 

LSD

Član
peugeot206 je napisao(la):
Gdje ti je auto bilo parkirano?

bas znas da su nekom obili???
gore iznad suda;s ledja starog katastra!!!!

sinoc izmedju 8:30 i 00:45 je ukradeno

AmmaR84 je napisao(la):
ali je tebe krenulo...... bas zabrinjavajuce :icon_rolleyes:

a brate neko mi se natovario na ledja al nece jos dugo:icon_twisted:
 
LSD je napisao(la):
bas znas da su nekom obili???
gore iznad suda;s ledja starog katastra!!!!

ma jok, nego pitam da znam gdje da NE parkiram hehe. Sranje je to sto obijaju, nema mi nista mrze, meni su do sad dva puta obijali (doduse dok sam vozio Yuga), krali zvucnike (pijacarske od 10 maraka), CD player itd... sad vise nemam neke skupe i dobre audio sprave, jer vidim da ne vrijedi, uzmem neki jefinjak samo nek se cuje a da nije privlacno za kradju. ne moze to kod nas .
 

LSD

Član
Lukavac je vrlo malo i sam znas....
dakle ne postoji mjesto na kome smijes ili ne smijes parkirati...
ja sam saznao ko je mahnu mada niti ima "njeg" niti aku-a u gradu...
al cim ga nadjem .......ojjjjjj :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top