Sezona 2011 .....

Sezona 2011 .....

Početnik
Octane je napisao(la):
Biće trka samo Vi šarafajte bolide!!!:cool:


sta konkretno predvidjas da ce biti u BiH? moze li se znati barem ugrubo sta vi kao Drag Masters ili netko drugi planirate napraviti, gdje i koliko puta?
 
Član
ESO nemoj tako, nisi jos ni probao gume a vec si se ohladio.Bice bolje i Djanko je optimista,j..e ga NITRO pa stavlja TURBO.
 
jos je rano za bilo kakve konkretne najave, ali i ja mogu vozacima samo poruciti da spremaju auta, imat ce se itekako gdje voziti u 2011-oj ...
i u bih, i u regiji a kao i sto srdjan rece, konacno mozemo i u madjarsku i sloveniju na trke..
tek postaje interesantno, kakvo izumiranje SR-a spominjete...
:123: :123:
 
Član
Ja mislim da je SR scena lagano prnula u cabar ... jedino momci iz Osjeka sto jos guraju sa SRCS podrskom ...


Kupujem sebi biciklo :icon_biggrin:
 
Član
Dottore je napisao(la):
Ja mislim da je SR scena lagano prnula u cabar ... jedino momci iz Osjeka sto jos guraju sa SRCS podrskom ...


Kupujem sebi biciklo :icon_biggrin:

Pa sad... kao da ove godine u BiH niko ništa ne napravi???:icon_eek:
 
Član
Octane je napisao(la):
Dottore je napisao(la):
Ja mislim da je SR scena lagano prnula u cabar ... jedino momci iz Osjeka sto jos guraju sa SRCS podrskom ...


Kupujem sebi biciklo :icon_biggrin:

Pa sad... kao da ove godine u BiH niko ništa ne napravi???:icon_eek:

Tako je, ja imam neki predosjećaj da će biti puno bolja godina od ove... vidim da se javlja poneko od organizatora iz raznih gradova sa iskustvom od prije... i kada bi svi oni napravili po jednu kvalitetnu utrku, ili dvije u najboljem slučaju... + Osijek... bilo bi odlično ;)
 
Član
Sagledavajući da se ipak pomalo popravlja stanje oko finansija mislim da će iduća godina biti sigurno bolja a i već se radi na određenim pripremnim aktivnostima za sezonu 2011.;)
 
Top