set kvacila golf 5 - kvar poslije predjenih 4 300 km

set kvacila golf 5 - kvar poslije predjenih 4 300 km

Član
Mozda je i korpa, ko ce mu ga znati! Pretpostavljam, jer znam jos jedan slucaj kojem je isto tako Valeo set pravio iste probleme! Rjesenje mu je bilo zamajac na tokarenje! A nosaci nisu, provjereno to prvo! Ne smatram Valeo losom firmom uopste, moze se desiti propust neki, ali eto meni se "posrecilo"! :D
 
Član
Na svoje auto sam stavio fiksni zamajac i vjeruj mi da sam se razocarao! 10-tak tkm sam bio prezadovoljan i nisam vidio nikakve razlike!
Sada trese pri kretanju prvom brzinom, imam osjecaj da ce mi tabla iskociti! I razmisljam ponovo da se vratim na plivajuci zamajac! Jer ovaj svakako cu morati skidati i nositi tokaru da ga malo "dotjera"!

Pa ako si skinuo dvomaseni i stavio fiskni nemoze tresti zamajac druze.Moze ti tresti korpa a i lamela ako su se opruge razletile.Ili ti nevalja neki nosac motora.
 
Član
Mozda je i korpa, ko ce mu ga znati! Pretpostavljam, jer znam jos jedan slucaj kojem je isto tako Valeo set pravio iste probleme! Rjesenje mu je bilo zamajac na tokarenje! A nosaci nisu, provjereno to prvo! Ne smatram Valeo losom firmom uopste, moze se desiti propust neki, ali eto meni se "posrecilo"! :D
Eto o cemu ja pricam. Nebitno sta sad bilo uzrok, opruge na lameli ili korpa, taj kome sam ja to ugradio bi dosao i mene pljuvao sto sam mu postavio fiksni zamajac. I mjenjac koji je vec dotrajao sa predjenih 400 hiljada nece se proslaviti ako mu tada jos postavim fiksni zamajac. Zato, dvomaseni mijenjamo dvomasenim i jos nikome nisam dva puta mijenjao, prelazili su preko 100 hiljada bez problema.
 
Član
Eto o cemu ja pricam. Nebitno sta sad bilo uzrok, opruge na lameli ili korpa, taj kome sam ja to ugradio bi dosao i mene pljuvao sto sam mu postavio fiksni zamajac. I mjenjac koji je vec dotrajao sa predjenih 400 hiljada nece se proslaviti ako mu tada jos postavim fiksni zamajac. Zato, dvomaseni mijenjamo dvomasenim i jos nikome nisam dva puta mijenjao, prelazili su preko 100 hiljada bez problema.
Da se razumijemo, nemam ja nista protiv majstora, naprotiv imam puno povjerenje u njegov odradjeni posao! Ja sam zahtjevao da se to odradi tako i to je to!
 
Top