set kvacila golf 5 - kvar poslije predjenih 4 300 km

set kvacila golf 5 - kvar poslije predjenih 4 300 km

Član
Eh ljudi moji,kad sam tek cipovao auto lamela mi je odmah proklizavala pri prvom testiranju cipa i zamajac je lupao pravo,zveckao itd itd.....ajd shvatam auto preslo puno i nije nikada mijenjana,medjutim mijenjao sam komplet set kvacila 13.8 2014 god.za golf 5 (plivajuci,lamela,druk) i od ugradnje presao sam nekih 4 300 km i lamela mi je opet pocela proklizavati,fabricki je bio sachs i ja sam opet isti ugradio... zamajac se sada ne cuje sve normala samo sto je opet pocela polako proklizavati,vremenom ce to proklizavanje biti sve ucestalije,da napomenem da sam vozio sve normala,par puta sam ga pritisnuo nije bilo divljanja s posla na posao,na more otisao,relacija sarajevo travnik i sve normala al ne mogu da shvatim da je tako brzo "otisla" . ima li neko neki prijedlog sta da radim,da stavim neku drugu,da ovu sada nitujem?? et ljudi pomozite....
 
Član
možda je ona svakako loša bila, sa felerom nekim..
ma ne znam zlaja sta da ti kazem,da sam divljao s autom,da sam mu dusu vadio pa ajd ja bih rekao da sam je ja pokvario al et...jos ponekad i zena vozi,ugl iznenadjen sam pravo ,drug mi isto ima auto,isti chip i njemu lamela ne proklizuje....ne znam sta da radim
 
Član
ma imam samo usmeni,pisano nista,ma nastranu garanciju nego kako tako brzo da kreni da prokliziva,ajd da sam presao 100 hilj pa ok al et,vidjet cu u nedjelju sad sta i kako
 
jedina greska sto moze biti ili kvar da ti nije semering s motora ili s mjenjaca da nije pustio mada sumnjam ali opet se nikad nezna dok se ne skine
a da ti je lamela istrosena u to sumnjam treba bit krkan da se to sprzi za kratko vrijeme
 
Član
jedina greska sto moze biti ili kvar da ti nije semering s motora ili s mjenjaca da nije pustio mada sumnjam ali opet se nikad nezna dok se ne skine
a da ti je lamela istrosena u to sumnjam treba bit krkan da se to sprzi za kratko vrijeme
ma znam da treba biti krkan da se to sprzi za kratko vrijeme...zato mi i jeste cudno sto se to desilo,i ja mislim da je neki semering pa da dodje malo ulja i da proklize
 
Top